Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindenért a férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenért a férfi a hibás, ha rossz egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet kimondani, h a nőkben is lehet a hiba? Mi van, ha egy nő frigid/prűd, elviselhetetlenül hisztis, arrogáns, rosszindulatú, hűtlen vagy betegesen féltékeny stb... H egy volt barátnőmet idézzem: "Nálunk van a p*na, úgyh mi mondjuk meg h mi van." Most komolyan? Azt hiszik h mi (én legalábbis) csak a szexért vagyunk velük? Nekem számít az is, h kedves, intelligens, mélyérzésű ember legyen, akivel kellenesen lehet eltölteni az időt, mélyebb , komolyabb dolgokról is el lehessen beszélgetni vele, elfogad engem, tiszteletben tartja az ízlésemet, nem tapintatlan, szeret és tisztel, és én is viszont őt. Ehelyett mi van? Az állandó savazás, kényeskedés, mocskos játszmák. Nyilván, nessze nem vagyok tökéletes, de igyekszem mindent megadni az aktuális partneremnek, mindegyiket komolyan veszem, már csak a tisztesség is úgy kívánja. Ha meg tényleg ennyire rossz ember vagyok, akkor miért nem rúgnak ki kerek perec, miért tartanak ki a "kapcsolatok" 1-1.5 évig? A közelmúltban összejöttem egy 20 éves lánnyal, egy tündér (nek tűnt) volt, teljesen belehabarodtam. 10 hónapig jártunk, lehoztam neki az égről is a csillagot, lestem minden kívánságát, gyengéd voltam vele. Ennek ellenére feszegette a határokat (Me

gpróbált féltékennyé tenni, bezzeg amikor egy kirándulás alkalmával összefutottam egy régi nő ismerősömmel, akivel egyébként soha semmi sem volt köztünk, pár szót váltottunk, utána mindig ezzel vagdalkozott.) Szűz volt, és ezt maximálisan figyelembe vettem, nem sürgettem semmivel, nem is feküdtem le vele, ennek ellenére ő, és a családja is megállás nélkül küldte a finom utalásokat, h: "te úgyse dughatod meg a mi kis hercegnőnket". Végül 10 hónap után meguntam, h se pénz, se posztó, meg a féltékenységi rohamait, amikor felkerült face-re egy baráti társasági fotó, amin néha felbukkant egy-két női ismerős is. Hiába hívtam minden alkalommal, ha volt vmi program, pedig kultúrált társaság vagyunk, nem akart jönni. Szakítottam vele, persze szerinte, meg a családja szerint én csak egy mocskos perverz disznó vagyok, aki nem hajlandó éveket várni a kislányukra, meg lesni minden kívánságát 0-24-ben, munkahely, levelező egyetem, és kertes ház mellett. Most ez a saját szubjektív példám volt, de valahogy máshol is ezt látom/hallom. Ide is feljövök, és a férfiak mocskolása/alázása van, h nekünk csak a farkunk van, meg h hordjuk haza a százezreket, milkókat, aztán kussoljunk. Persze, legyen egyenjogúság a nőknek, meg sok szempontból sokkal nehezebb nekik, de ne éljenek már vissza ezzel...



2021. márc. 29. 22:24
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
#9-es. Szegényen is volt klassz barátnőm. Sose mondtam h anyagiasak. Egy kicsit igen, de az teljesen érthető. Én csak azt mondtam, h visszaélnek a jogaikkal és a nőiességükkel egy párkapcsolatban.
2021. márc. 29. 23:24
 12/21 A kérdező kommentje:
#9-es: Velem se jött össze sok lány, mert sovány vagyok. Rosszul esett, de megértettem őket. Ugyan járok edzeni, már 2 éve, de nem lettem két ajtós szekrény.
2021. márc. 29. 23:27
 13/21 anonim ***** válasza:
96%
Hát engem pont az akaszt ki, hogy amiket mondasz, itt pont pasik mondják saját magukról. "Minden férfi csak dugni akar, belénk van kódolva, vizualitás, popsicici, stb". Ezt itt férfiak írják kollektíven a saját nemükről.
2021. márc. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Félreértetted. Pont h a nők mondják rólunk, pedig nekünk is vannak érzelmeink és igenis el akarunk köteleződni.
2021. márc. 29. 23:47
 15/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem értettem félre. Itt lógok folyamat, és ezeket mindig a férfiak mondják saját magukról. A sok "mi férfiak" kezdetű monológ erről szól.
2021. márc. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ha nem jó, ott hagyod.
2021. márc. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
94%

A te kapcsolataid nagyrészt a nők miatt mentek tönkre, és ebből levonod a következtetést, hogy más kapcsolatában sem a férfi a hibás. Nem lehet, hogy inkább a nők fordulnak az internet népéhez tanácsért? Én úgy látom, hogy a férfiak nem olyan aktív felhasználók, általában magukban tartják.


Egyébként manapság tényleg kevesebb lecsúszott, atlétikatrikós nőverő van, de csak annyi változott, hogy mostanság igényesebben néznek ki. Belül ugyanazok az uralkodó, érzelmileg, netán fizikai is bántalmazó... Inkább nem írom ki, mik, mert letilt a gyakori.


" Nekem számít az is, h kedves, intelligens, mélyérzésű ember legyen, akivel kellenesen lehet eltölteni az időt, mélyebb , komolyabb dolgokról is el lehessen beszélgetni vele, elfogad engem, tiszteletben tartja az ízlésemet, nem tapintatlan, szeret és tisztel, és én is viszont őt."

Akkor miért jöttél össze, és miért töltöttél annyit időt azzal a 20 éves csajjal? Nekem nem tűnik mély érzésűnek, hanem inkább egy hisztis, féltékeny kis csitrinek, aki még éretlen a komoly párkapcsolatra. Ám nem volt kötelező neked sem vele lenned, főleg akkor nem, ha saját bevallásod szerint egy érzelmileg érett nőt keresel.

2021. márc. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
95%

Normalis emberek nem mondanak ilyet h nálunk van a punci ezért kuss a masiknak..

Es azt sem hogy a nőkben nincs hiba.

Inkabb gondolkodj el milyen minta mentén választasz párt, mert oke h gyökér volt a csaj de te valamiért beválasztottad. Tudod ez olyan mint amikpr a nők idiota tuskókat választanak es csodálkoznak hogy tuskókén is viselkednek velük is. Ok h a pasi olyan, de basszus ő választja.

Máskor olyannak hozd le az égről a csillagot aki meg is érdemli. Ha látod hogy kicsinyes játszmái vannak hagyd a p.csaba. kis csitri még.

2021. márc. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hát engem pont az akaszt ki, hogy amiket mondasz, itt pont pasik mondják saját magukról. "Minden férfi csak dugni akar, belénk van kódolva, vizualitás, popsicici, stb". Ezt itt férfiak írják kollektíven a saját nemükről."



ezeket olyan férfiak írják akik még nőkkel sem voltak életükben, így aztán tényleg reális... Főként nők szokták írni , én is azt tapasztalom. Rövid távon igaz a férfiak szokták hangoztatni hogy ők nem olyan érzelmesek, de lassanként hosszú távon mélyebb kötödést tudnak kialakítani és jobban megviseli őket egy szakítás is.

2021. márc. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, kit mennyire visel meg valami.
2021. márc. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!