Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha úgy érzem bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem bele fogok szeretni egy mentálisan sérült férfiba?

Figyelt kérdés
Tudok neki segíteni valahogyan a gyógyulásban?
2021. márc. 30. 11:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

ha megmentőt akarsz játszani, keress olyan szakmát vagy menj önkéntesnek

a párkapcsolatok nem erre valók.

2021. márc. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Mennyire sérült mentálisan? Egyébként teljesen egészséges ember nincs, mindenki sérült valamilyen szinten.
2021. márc. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
kezelhető. Önbizalomhiány, klinikai mértékű önértékelési zavar, alacsony fejlettségű EQ szint
2021. márc. 30. 11:36
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes. Biztos oka van, hogy ilyen önbizalomhiányos fickó vonz téged. Gondolkozz el ezen.

Miért, mit akarsz tenni? Nem tilos ilyen embert szeretni.

2021. márc. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. márc. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
az egy dolog, hogy a legtöbb embernek vannak ilyen-olyan kisebb hibái, de van egy mentális alapszint, ami nélkül nem lehet épkézláb párkapcsolatot kialakítani és működtetni. ha kezelhető, akkor előbb kezelje, és utána ismerkedjen.
2021. márc. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#4 nyilván előbb tetszett meg és kezdtem vonzódni hozzá, mint hogy megmutatta volna az igazi énjét. Vonzódom hozzá nagyon.
2021. márc. 30. 11:44
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem magadat copatod, de ettől még összejöhetsz vele. Ha hajlandó változni, jelenleg is dolgozik rajta és reális az énképe, tudja mik a hibái, akkor lehet esélye egy ideig működő kapcsolatnak és még akár segithetsz is neki.
2021. márc. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az önbizalomhiány még megoldható, de az alacsony fejlettségű EQ nálam már kizáró ok lenne. Nem akarok olyan emberrel járni, akinek folyton csak én segítek, de ha nekem van problémám, akkor képtelen felfogni és együttérezni velem.
2021. márc. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
Tudsz, küldd el terápiára, neked más dolgod/felelősségi köröd nincs.
2021. márc. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!