Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 kérdés lent. Válaszolnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 kérdés lent. Válaszolnátok?

Figyelt kérdés

1.Lehet randi nélkül összejönni valakivel?

Van egy srác akivel tegnap összejöttünk de még nem randiztunk nem is voltunk kettesben de találkoztunk már párszor csak más is volt ott.Nem baj hogy nem volt randi?

2.Mikor mutassam be a szüleimnek?

Még nem mondtam el nekik,nem haragudnának csak anyám azt mondaná hogy első a tanulás és ezt énis tudom.Ja és semmi szex 16-17 éves korig.Ebbe egyetértünk.Ma vagy holnap mondom el neki apámmal nem lesz gond.De úgy tervezem hogy hétvégén találkozunk mert barátnőm elhoz nekem pár dolgot és elhívom akkor a srácot is hozzánk mert utána nekem gólyatábor.


2010. aug. 20. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:

szia

én fiú vagyok de egy lányt se mutattam be itthon mert anyám utál és csak baj lenne..

am nem baj h nem volt randi D: majd bepótoljátok

2010. aug. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

14 év felett tarkólövés járna ezért az elmegyek bulizni nincs senkim, hazajövök és már van valakim akiről 2 mondatot se tudok beszélni, de azé tök jó mondani barátnőknek/haveroknak. szánalmas.

16-17 éves korig nincs szex? neked 20 éves korodig inkább. :) sose értettem h mi köze van a kornak az érettséghez, ha lenne akkor nem lennének háborúk.

2010. aug. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát elég fura úgy összejönni valakivel, hogy el sem hívott sehova, vagy legalább kettesben lettetek volna...am fiút én általában 4-5 hónapig nem mutatok be itthon, mert kitudja meddig lesz velem.
2010. aug. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem volt alkalmunk elmenni randizni de régóta ismerme
2010. aug. 20. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!