Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már uralkodás?

Figyelt kérdés

Az, hogy szóvá teszem a páromnak (21N), hogy 1-2 olyan sráccal beszél, akivel nem csak a "szia mizu/hogy telik a napod" beszélgetések jönnek/jöttek fel és arra kérem, hogy ne folytassa ezekkel a személyekkel a kapcsolatot (rövid ismeretségről van szó), mert engem zavar és számomra nem esik jól, hogy sokszori kérés után se akar lépni az ügyben, az uralkodásnak számít?

A párom szerint én uralni akarom és megszabom kivel beszélhet. Elmagyaráztam neki, hogyha engem keresne meg más lány, hogy "ott legyen ha össze vagyok törve" akkor se fogadnám barátomnak és nem ragaszkodnék hozzájuk pár hét után ha nem muszáj, amúgy se megszabom kivel beszélhet csak szóvá teszem neki, hogy nekem rosszul esik.

Szerintetek jogosan kérem, hogy ne beszéljen olyan személlyel akit nem tartok egészségesnek a kapcsolatunkra nézve?

Ti mit tennétek?

6 éves kapcsolat, 23F, 21N


2021. márc. 30. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Itt te vagy uralva
2021. márc. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ez uralkodás. Mindaddig, amíg nem csap át flörtölésbe, szerintem nem igazán jogos, amit kérsz, hogy kb. az emberiség felével egy szia! Mizu-nál ne alakítson ki mélyebb kapcsolatot.


Ha flörtölést értesz ennél mélyebb kapcsolaton, akkor viszont nyilván jogos.

2021. márc. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
6 éves kapcsolat, 21 N? Engedd el, hadd ismerkedjen másokkal, hiszen még nem is élt. Szó szerint kamasz korától veled van. Azért ismerkedik, mert jólesik neki mások figyelme. Nem véletlenül ritka a sírig tartó szerelem ami 15 éves korodban kezdődött. (Kivéve, ha 10 éven belül feldobod a pacskert).
2021. márc. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#2-es vagyok. Persze nyilván megállapodhattok abban is, hogy nem beszél egyikőtök sem senkivel, de úgy látom, hogy a párod nem ezt igényli.
2021. márc. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is uralkodásnak gondolom. Sok fiú barátom van, tényleg igazi jóbarátok, testvéri szinten vagyunk, tehát nem csak a "szia-mizu-hogy vagy" vonalon mozognak a beszélgetéseink. Érintünk nagyon mély témákat is. Viszont ez sosem megy át flörtölésbe, külsőre egyikük sem jön be. A férjem előtt sem titkolom ezeket a beszélgetéseket, akinek egyébként semmi baja ezzel. Ha nekem valaki azt mondaná, hogy ezeket ártalmasnak találja a kapcsolatunkra nézve, azzal nem akarok tovább kapcsolatban maradni.
2021. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A beszélgetés akkor kezdődött amikor köztem és a párom között komoly hullámvölgy volt. Mielőtt békültünk volna már egymásnak mondták hogy elkezdtek érezni egymás iránt valamit. Ezért szeretném ha megszakítaná vele a kapcsolatot.
2021. márc. 30. 19:07
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Így viszont jogos. De akkor nem az összes srácról beszélsz, csak egyről?
2021. márc. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezt a kérdésben is leírhattad volna, mert nyilván így más a helyzet.
2021. márc. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez uralkodás. Mert nem neked kell megszabnod ő kivel beszélhet. Viszont az már az érem másik oldala, hogy neki tudnia kéne ha párja van akkor nem tart kapcsolatot olyanokkal akik szemmel láthatóan nyomulnak rá. Mert bár nem szabhatod meg kivel áll szóba de azt még ő nem várhatja el, hogy mindent elnézz. Ami téged zavar és a kapcsolatra nézve veszélyes azt nem kell elnézned.

De akkor mi a teendő? Hát az, hogy szakitotok. Ha neki igénye van más pasik figyelmére akkor ezt úgysem tudod kiküszöbölni. Majd csinálja ott ahol nem látod. Munkahely stb. Hazudni kezd, hogy hol volt kivel stb..

Vagyis régen rossz ha magától neki ez nem természetes, hogy óvja a kettőtök kapcsolatát.

Viszont mint írtam, meggátolni csak ideig óráig tudod ha tudod egyáltalán. Értelme nincs. Ha ő ezt keresi meg is fogja találni hidd el.

2021. márc. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Összesen 2 srácról van szó, az egyikkel csak rövid beszélgetések vannak és főként a srác keresi, az nem annyira zavaró.

A másik már annál inkább. Kora reggel hol a párom, hol a srác keresi, idő függvényében beszélnek hol több, hol kevesebb időt, esti hosszas telefonbeszélgetések voltak (több óra) és amikor ezt szóvá tettem akkor (mivel még nem volt békülés) nem volt beleszólásom.

Ez a srác váltogatja a nőket, tárgynak/trófeának állítja be őket ahogy a beszélgetésekből tudom amit a párom mutatott. A páromnak teszi, hogy csak barátok de félek gondol egyet és nyomulni kezd. Nem a párom reakciójától félek, hanem a megaláztatástól, hogy én előre megmondom, hogy a csávó nem való a közelébe.

2021. márc. 30. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!