Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az milyen ajándéknak számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen ajándéknak számít ha olyat vesz neked a másik amire nem neked van igényed vagy szükséged hanem neki?

Figyelt kérdés

Járogatok egy pasival, akinek nem tetszett hogy nálam a távhő miatt mindig 23fok van, és nem rég volt a születésnapom, arra vett egy ventilátort.

Nekem azért nem volt olyanom mert spórolos vagyok egyedül élek, ha zavart a meleg kinyitottam az ablakot és kész de sose tartottam szükségesnek hogy legyen.

3hete ismerem és járogatok vele, de kicsit rosszul esett hogy olyat vett amire inkább neki volt igénye mintsem nekem.



#ajándék#tapasztalat#csalódás#születésnap
2021. márc. 31. 19:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Jobban örültem volna, egy könyvnek vagy bögrének vagy bármi másnak. Mert én mondtam neki hogy én spórolos vagyok és a villanyszámlámat nem akarom hogy fel vigye ezért nincs és nyáron inkább csak aludni járok haza mert sokat járok kirándulni meg tóra.
2021. márc. 31. 19:52
 12/12 peca1000 ***** válasza:
Ez hasznosabb dolog, mint a nőknek való biszb...aszok :)
2021. márc. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!