Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez tényleg ajándéknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez tényleg ajándéknak számít? Mert szerintem nem.

Figyelt kérdés

Együtt élek a párommal, mind a ketten dolgozunk. Nem túl rég volt a szülinapom és mondtam neki, hogy egy táskát szeretnék kérni (én is azt szoktam neki venni, amit kér tőlem), elmondtam neki mindent, hogy milyet szeretnék, honnan, stb.


De abból az üzletből éppen elfogyott az a táska. Én kezdtem el keresni meg menni utána, hogy hol lehet még kapni. Ő még segítség gyanánt sem csatlakozott be ebbe. Én telefonálgattam üzletről-üzletre és találtam is. Megrendeltem. Mondtam a páromnak, hogy xy napon fogja hozni a futár, legyen szíves átvenni. De hogy vegyek már le pénzt a kártyámról, mert nála éppen nem volt annyi és adjam oda neki az árát, hogy ki tudja fizetni.


Gyakorlatilag úgy érzem, hogy én vettem meg magamnak azt a táskát. A párom viszont odáig van, hogy "márpedig" azt tőle kaptam ajándékba. Mert ő megengedte, hogy megvegyem! Ezen nem kicsit akadtam ki... Én is dolgozok és pénzt keresek!


Szerintetek?


2017. aug. 29. 22:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nekem is rosszul esett volna
2017. aug. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
Ügyes, meg kell hagyni. :-)
2017. aug. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a pasi azért nem semmi. Hát nem ez nem ajándék. Te vettél magadnak egy táskát. Ő nem volt benne ebben
2017. aug. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Elég bunkó! Legalább ha ki is fizettette veled vehetett volna neked valami más meglepetést,leglaább valami kis apróságot amivel felköszönt...szép mondhatom!
2017. aug. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
23%

Ez jó, most jót nevettem. :D

Nos... valójában, ha szigorúan vesszük akkor ő nem hibás a dologban, a véletlenek áldozata.

Elfogyott az a táska amit szerettél volna ezért nem csinálta, hogy vesz egy másikat ami lehet nem is tetszene. Majd amikor találtál egy üzletet megrendelted csak éppen nem volt nála annyi pénz, megesik ugye. Most ennyi erővel, ha ő kattint az egérrel a megrendelés gombra és/vagy van nála elég pénz akkor ő veszi meg neked, de így nem?

Végülis lehet mondani, hogy a szándék a fontos. Egy táskát szerettél volna és megkaptad szóval ezt is fel lehet fogni egyfajta ajándékozásnak. :)

2017. aug. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
52%

Szülinapomkor nyelvtanfolyamot kaptam a páromtól. Én fizettem ki a saját pénzemből az árát, mivel ő egész nap dolgozik, nem tudta intézni az ügyeket.


Én úgy vettem, hogy tőle kaptam, mivel egyéb módon az a pénz "visszatérült", pl. ő állta aznap a vacsit, és abban a hónapban az ő pénzéből ment el a lakbér.


Szóval attól, mert nem ő adta konkrétan a pénzt, nem lehet, hogy egyéb módon "lecsúsztatta"? Pl. nem kellett a kajapénzbe beleadni vagy valami hasonló?

2017. aug. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%

Ilyen büdös nyomorékról még életemben nem hallottam.


Nem elég hogy te találod ki mit szeretnél még veled is veteti meg.


Én kifejezetten allergiás vagyok az anyagias csajokra de ez még nálam is keveri a biztosítékot.


A minimum hogy átveszi a cuccot és saját pénzből kifizeti, de ha szeret téged vesz mellé egy kis meglepetést amire nem számítasz.


A helyedben a pillanat törtrésze alatt beszüntetném a kapcsolatot utolsó esélyt sem adva.

2017. aug. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
Kérjél tőle mást :D
2017. aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
98%
szerintem a kulcs cselekvés, amitől tényleg mérhetetlenül pofátlan (és ami nem esett le Jagcsuárcsinak se úgylátszik), hogy "A párom viszont odáig van, hogy "márpedig" azt tőle kaptam ajándékba"... még van pofája mellkasát kvázi veregetve, hogy ő márpedig megajándékozott. Ilyen embert, nemtől függetlenül pofán röhögnék, majd mutatnám merre az ajtó, ha kell még egy kis kezdő lendületet is adnék.
2017. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
Akkor legalább egy képeslappal kompenzáljon később! Sóher,mint egy sztereotípia-béli zsidó. Ha te nem ilyen vagy,most rakd ki a szűrét,mert később egy fokkal nem lesz jobb.
2017. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!