Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig hazudik a párom?

Figyelt kérdés

26 évesek vagyunk(én volnék a srác)

18eves korunkban jöttünk össze

5evet voltunk együtt.

Kb 2 éve szakított velem a volt párom (lány)

Majd ellokott magától hallani se akart rólam.

Majd elkezdtünk találkozni fél évvel később és fél éven át talalkozgattunk, de mindig húzta az időt, hogy meg nem szeretne együtt lenni újra ismerkedjünk stb. ..

Később kiderült, hogy utánam 1 évig volt egy palija, akit csalt velem..(nem tudtam róla , ritkán találkoztunk)

Majd szakított ezzel a sráccal amint én megtudtam(titkolta előttem azt is, hogy bárki mással lefeküdt volna)

Szoval megtudtam, kidobta a srácot...... kibékültünk. Újra egy pár lettünk.

Majd össze költözünk, újra egy pár lettünk majd pár hónapra rá én szakítottam, mert nem olyan volt már..(belül meg mindig szeretem)

Szóval szakítottam .hamar megbántam a szakítást, és bekulni szerettem volna..(O nem akart mert,hogy megsértettem és ne szórakozzak vele, hogy szakitok majd vissza hívom) majd eltelt

Egy kis idő és O akart bekülni (2hettel ezelőtt). Nem tudom miért.. talán ego-bol nemet mondtam.... megsértődött megint, de írogatta, hogy nagyon hiányzom neki. És nagyon szeret. Mondom magamban, hogy én is szeretem, és hülye vagyok.... kiszeretnék bekülni vele...mondta, hogy ő nem szeretne, mert én csak szorakozom vele de szeret bla bla bla...és nincs senkije nem is ismerkedik ..(mint az előző sracnál tagadta)...majd most a húga lebuktatta, hogy együtt van egy, sráccal és ugyan azt csinálja a nővére mint régen, együtt van valakivel közben nekem írja, hogy szeret de nem mert szakítani a sráccal mert mivan ,ha rossz döntést hoz..



2021. ápr. 1. 04:16
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

A kérdésem, hagyjam hiába szeretem mert egy kényszeres hazudozó.

Vagy ő is engem szeret..csak fél, hogy mi lesz ha nem működik

2021. ápr. 1. 04:35
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Szóval szakítottál vele, de aztán vissza ajartad kapni. Ne haragudj, de ez a csiki-csuki nekem sem tetszene. Mi rá a "garancia",hogy ha újra összejöttök, nem tör rád megint ez a szakítósdi?
2021. ápr. 1. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nincs rá garancia, csak a szavam.

Mert megbántam.

Hibáztam én is sokat.

Félre ertettem a jeleket.

És rájöttem, hogy több mint 2ev külön töltött idő után. Is őt szeretem. Tudtam végig de úgy voltam vele az idő segít...de nem segít mert mindig össze sodort minket az élet. És O se tud elengedni...nem tudja azt mondani, hogy nem szeret, csak hogy fel, hogy kidobom újra...(hozzá teszem előtte O dobott ki) de rájöttem, hogy számomra ő kell...nem is tudok másra úgy ránézni.

Ameddig külön voltunk addig is csak azért voltam más lannyal ,hogy ne rá gondoljak....mert amint egyedül voltam kapásból csak Ő járt a fejemben ...hol lehet, merre járhat, ha láttam facen, hogy inni ment , akkor nincs e baja, jól van e. ....stb egyszóval a kis világom körülötte forog.

2021. ápr. 1. 05:03
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Hát mindent meg is tettél, hogy ne tud lezárni, de rendben hívjátok ezt "szerelemnek".


Egyikötök sem tudja vállalni a felelősséget sem az érzéseiért, sem a kapcsolatért. Úgyhogy összepasszoltok, játszatok tovább egymással!

2021. ápr. 1. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Hallod! Ennek semmi értelme Se nem kapcsolat,se nem szerelem.

Ilyen sztorikat 12-16 éves fiataloktól szoktam hallani, aki úgy nőtt fel,mint gyomnövény az árokparton.Többnyire nem fejezik be a középiskolát, mert addigra családot alapítanak,ha érted mire gondolok...

2021. ápr. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Könyörgöm hagyjátok békén egymást. Ne beszéljetek, ne találkozzatok, semmi. Tiltás, törlés, kulcs eldob. Ha a másik legyengült, akkor újabb tiltás és persze 0 válasz. Ezt olvasni is kínos és szenvedős volt. Pláne, hogy már nem kis tinik vagytok, hanem felnőttek...
2021. ápr. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Ezért:


"18eves korunkban jöttünk össze


5evet voltunk együtt."

2021. ápr. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak ragaszkodás.
2021. ápr. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Zakkantak vagytok mindketten, a csaj durván kapcsolatfüggő is.

Semmi értelme annak amit csináltok (nyilván tudod te is). Mindig lesz neki más is. Mindig meg lesz sértődve,ha ezt feltételezed. Mindig lesz egy hisztiből szakítás. És lehet kezdeni előről, hosszú még az élet.

2021. ápr. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatfüggők vagytok te is, ő is. Csak kínozzátok egymást, de legalább addig sem bántotok más, értelmes embert. ;)
2021. ápr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!