Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ezt nem bántóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt nem bántóan közölni?

Figyelt kérdés

Sajnos 7év után eljutottunk oda hogy nem vonz. Egyszerűen nem látok mást ha közeledik mint a vastag combjait és az úszógumiját. Maga mint ember nincs semmi baj.


Nem ilyen volt az alkata korábban az nagyon szexi volt.

Hogyan lehet ezt vele is finoman közölni?- nektek nőként hogy esne ez?


Ezt a szereted akkor elfogadod és a külső nem minden részt hagyjuk


2021. ápr. 1. 17:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
29%
Vegyél neki ajándékba sport bérletet!
2021. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

Vedd rá hogy égéségessen egyetek és menjetek együtt mozogni.

N

2021. ápr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%

Gondolom te is változtál az évek során. Mond meg neki, hogy már nem vagy megelégedve a testeddel és jövő héttől életmódváltás lesz; minden nap torna és egészséges étrend. Továbbá örülnél neki, ha csatlakozna ebben, mert együtt sokkal könnyebb lenne.

Ha van minimális önkritikája, akkor nem fogja megtagadni.

2021. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Én vékony vagyok, csupán 5kgt híztam ami rám fért mert magas vagyok.
2021. ápr. 1. 18:25
 5/23 anonim ***** válasza:
20%
Pff én lecserélném a helyedben. N
2021. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit hízott a kapcsolat eleje óta?


7 éve együtt vagytok. Szerintem ne titkolózz előtte. Mondd meg neki kerek perec, hogy szereted, de nagyon elhagyta magát és örülnél neki, ha egy kicsit formába jönne.


Lehet, hogy először megsértődik, de ha jogos a felvetésed és tényleg sokat hízott a barátnőd, akkor az az ő érdeke is, hogy odafigyeljen az életmódjára.

2021. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Az elhízás a tünet. Azt kéne kideríteni, hogy mi a probléma, ami miatt többet eszik, mint korábban.
2021. ápr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rosszul esne mint nőnek de valahogy meg kell mondanod...
2021. ápr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Inkább nem mozog semmit és nem figyel mit mikor eszik.

Hát olyan 15kg van rajta.


Próbáltam rávenni mozgásra és már tudja h nem igazán tetszik így gondoltam ez motiválja majd..


Attól tartok ha azt mondom h szakítok a súlyod miatt az későbbi pszichikai gondot okozna neki.

2021. ápr. 1. 18:40
 10/23 anonim ***** válasza:
33%

Pffff. 50 helyett most 65. Hű de nagy. Te meg vagy egy 150 kilós pandamaci mi? Hagyd el az ő érdekében. Az én barátnőmön is van ennyi. De tudod én nem azzal kezdem az együttlétet hogy mérlegre állítom a párom.


Aztán még a végén kiderül, hogy az amúgy meg hagyjuk részt csak azért hagyjuk, mert te csak a külsejét szeretted a barátnődnek.

2021. ápr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!