Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha minket választ van így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minket választ van így értelme ?

Figyelt kérdés

A párom elárulta,hogy azon gondolkodik, hogy a családját vagy a csajozast ( szabadságot ) válassza.

Bizonyos okokból most külön élünk, viszont (még ( ezek szerint ) ) együtt vagyunk.


Ezek után nem tudom, hogy álljak hozzá.

Ha minket választ szenvedni fog, hogy nincs meg az a fajta szabadsága, ha nem így lenne , fel sem merült volna benne ez a kérdés.


Bár örülök, hogy nem kettős életet él, de akkor is össze törtem.


2021. ápr. 2. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem lenne értelme ha ez egyáltalán felmerülne benne
2021. ápr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem úgy hangzik, mintha megvilágosodott volna, hogy a családja (gyerekek is vannak?) vagytok a fontosabb, inkább úgy, mintha rájött volna, hogy egyedül sem fenékig tejfel (gondolom, nem jött be a csaj, vagy többe kerül külön élni) és most kegyet gyakorol esetleg, de hát te ugye úgyis megvárod tartalékban, amíg gondolkodik a sorsodról. Hmm...

Újra lehet kezdeni, meg is lehet bocsátani, eddig oké. De ez nem volt sem bűnbánat, sem olyan stabil alap így, amire építenék, gyerekeket pedig pláne nem rángatnék bele valami csiki-csuki melodrámába.

2021. ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A kijárási korlátozás miatt kellett pár hónapja külön élnünk. Bonyolult. Igen van gyerkőc is és a gyerek,munka, korlátozások kombó hozott egy ilyen kényszer helyzetet, nem egy harmadik fél vagy ilyesmi.


Imád egyedül élni. És ez a baj. Rájött, hogy mennyivel nyugodtabban tud így dolgozni és mivel három munkahelye van ( mindegyik otthonról megy ) így ez neki aranyat ér. Mármint a teljes nyugalom.

2021. ápr. 2. 18:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthonról dolgozik, akkor hogy jön ide a kijárási korlátozás? Na meg csajozás? Az lett volna logikus, hogy két hely fenntartása helyett egy olyan lakást/házat vegyetek, ahol van külön dolgozószoba. Én is most rendeztem át a lakást, hogy be tudjak zárkózni a gyerekek elől :)
2021. ápr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mert ahol eddig együtt éltünk csak egy szoba van és nem tudott volna dolgozni mert online kell lennie ( kép, hang) és a gyerek bezavarása elkerülhetetlen volt ezért kellett elköltöznie. ott van két szoba de még nem áll készen a lakás, hogy oda költözzünk mi is ( felújítás alatt áll).
2021. ápr. 2. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!