Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet tudni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy a szexpartneretek többet érez-e irántatok?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 3. 09:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

követelőzni kezd, s ágyon kívül is sok időt akar velem tölteni...

40+ F

2021. ápr. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Alapból napokat töltünk együtt.
2021. ápr. 3. 09:07
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

amíg a napok szex-szel teliek, addig jó, mint szexpartnerség.

amikor nem a szex van a középpontban, akkor már több.

2021. ápr. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Függ tőled a kedélyállapota

Bűntudata van, ha véletlen akaratán kivul megbántott

Kedvedre akar tenni

Szexen kivül is tart kapcsolatot veled és nem csak szexről van szo

Megjelenik veled mások elott is

Van benne féltékenység

Nem használ vetítésre (pl nem ecseteli a haverjainak milyen nőt d.g, hanem megtartja magának a magándolgaitokat)

Tervez veled, késobbi pl nyári dolgokat is

Félig meddig beavat az életébe


És ettől még nem szeret/nem szerelemes, de érez vmit.

2021. ápr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
1#es te miket mondasz ezekre neki? Kijizanitod, vagy hagyod hogy hülyét csináljon magábol es engedsz valamennyiket?
2021. ápr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. A legelején tisztáztunk mindent, erre figyelmeztetem. Nekem belefér egy-egy vacsora, mozi, de nincs közös hétvégénk.
2021. ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon hamar kialakultak az érzelmek. 28 hónapja tart. Már egymás nezesebol,érintésébol levágtuk,hogy bizony erős érzelmek alakultak ki mindkettonknel
2021. ápr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Köszi a válaszod!:)

Csak mert nálunk mindig azt mondja a partnerem ilyesmikre tőlem, hogy nyugodtan akarjak bármit, ő befogad mindent, hagy mindent alakulni, de közben meg nem is szerelmes.

Nekem olyan, mintha hülyitene csak, hogy nyugodtan "ugráljam körbe, nem zavarja", pedig ezmellett elég korrektnek tunik olyanokkal, hogy világosan visszatereli sokszor a témákat szexre, hogy azért képben is legyek.


Gondoltam ha nem akarna semmit is lehet vki ilyen attol? Hogy kiskapukat nyitogat, illetve selytéseket támaszt arra a másikban, hogy lehetne több is?

Nem tűnik ilyen aljasnak ugyan, de azért ilyen jellegű kapcsolatokban bármi lehet

2021. ápr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

1. Válaszadonak irtam

Bocsi az offert

8.

2021. ápr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nálunk én vagyok az a fél aki biztosan szerelmes a másikba. Én vagyok a férfi.
2021. ápr. 3. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!