Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet tudni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy a szexpartneretek többet érez-e irántatok?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 3. 09:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Bammeg! Mitől féltek? A kapcsolattól? Ha valaki szexszel valakivel, ott már érzések is vannak. Csak a kényelem fontosabb.
2021. ápr. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
50%

Ha napokat töltötök együtt az már rég nem szexkapcsolat.

De most mi a bajod?

2021. ápr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Mi az hogy mi a bajom?
2021. ápr. 3. 10:59
 14/20 anonim ***** válasza:

Ezt fejtse meg valaki:


(ő foglalt én szingli)


elhív kávézni, majd eltűnik

minden képemre rejszol, nem jelentkezik

jön, de nem kedveskedik

Én kedveskedek, és el sem akar engedni

Beavat az életébe, utána tilt

lefekszünk egymással, boldog, majd visszakozik

Jön mikor hívom, nem hív ha nem hívom.

Egyszer elenged, máskor magyarázkodik

Nem akar bántani, nem válik, de ha találkozunk nem figyel arra sem, hogy megláthatnak

azt mondja, csak én váltom ezt ki belőle


egy részem azt mondja, hogy csak szórakozik, másik részem azt, hogy beijedt


nos? Én nem fejtettem meg :D

2021. ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
59%
14. Ő foglalt, szar a kapcsolata, de nem borítja fel, mert annyit nem ér neki. Néha az érzelmei felülírják az életét, majd kijózanítja a valóság. Minden normális embernek kell az érzelem és az intimitás, mellette a testiség is. Sajnos a házasságok többsége egy erős megalkuvás vagy kompromisszum, de már nem tini kapcsolat, vagy laza hétvégi tingli-tangli. Ilyenkor ott van a vágy és a valóság. Felrúgjak mindent, és kezdjem előről? Csak azért mert a szeretőmmel a teljes élet egy részét kompenzáljuk? Általában így kezdődik egy kapcsolat. A szeretőmmel is nagyon könnyen kerülhetek pontosan ugyanoda, ahol most tartok a házasságomban. A feleség sem csak arról a pár óráról szól. Ha csak annyi lenne, akkor szuper házasságok lennének mindenhol! A pasid sem más. Veled okés az a pár óra, majd rájön hogy ennyi az egész. Amikor otthon szar a helyzet, akkor keres. Nem vagy te több mint más nő, te vagy a hiánypótló. Ennyi a TITOK.
2021. ápr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

15. Hű de savanyú vagy :)

Elvileg eddig még mással nem jutott idáig. Szerintem volt más is de szex nem.

Még mielőtt félreértenéd: elfogadok más véleményt, sőt szívesen meghallagtom, de az ilyen általánosító, csak azért is bebizonyítom, hogy nem érsz semmit mentalitástól feláll a szőr a hátamon. De köszi :)

Egyébiránt nem csak akkor keres, de ez már lényegtelen, mert neked kőbe vésett tutibiztos megfejtésed van.

És nem, nem hiszem, hogy szerelmes belém, de azt sem, hogy ennyire érzelemmentes lenne. Szar a kapcsolata, az száz. Nem kell miattam borítani, nem is tudná. De akkor ne játszmázzon. Én nem kértem többet, most sem kérek. Ő indította el ezt az érzelmi hullámvasutat

2021. ápr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Tedd már félre az egódat! Én 20 éve folamatosan tartok szeretőt, szerintem nem kell bemutatni az emberi érzéseket, meg gondolatokat. Én is átestem érzelmi hullámvasutakon, tudom miről beszélsz. A "nem érsz semmit" dolgot te említetted, gondolom ezt érzed azért. Nekem ne mond hogy nem cseszteti az egód hogy csak másodvonalbeli vagy! Én említettem az érzelmeket előbb, de azok nem lépnek át egy határt, hogy érdemes legyen mindent borítani. Sok férfi van ilyen csapdában, érzelmileg őrlődik. A válás sokszor nem opció, de ennek kitárgyalásába nem megyek bele. Aki akar váljon. A játszma meg csak annyi, hogy jó vagy neki szexpartnernek, havernek, ha egyedül állna jó lennél neki, de így nem. Vannak helyzetek amikből kifelé nézve minden csak délibáb. Ha otthon nincs szex egy házasságban, az a kapcsolat halála. Ott már semmi sincs, és az a fél aki ebbe nem akar beletörődni, az hajtja tovább a dolgot, nem lép ki. Mondjuk a benn maradásnak még több oka is lehet, anyagi, gazdasági, családi, gyerek stb...


Volt olyan szeretőm, aki álmaim nője volt minden téren, én is ugyanígy "játszmáztam" vele, de tudtam hogy több nem lehet belőle. Ilyenkor próbáltam hanyagolni megszakítani a dolgot. Majd otthon rendeztem a házasságom valamilyen szinten, de a szeretőm igazi érzéseket adott, nem úgy mint a feleségem. Ilyenkor mindig visszataláltam hozzá. Aztán ráébredtem hogy ebből több nem lehet és kezdődött minden előről. Majd a később véglegesen lezártam, mert már mindkettőnknek gyötrelemmé vált az egész.

2021. ápr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem irigyellek...

Te húsz éve tartasz szeretőt, és közben csalsz otthon, én 18 éve vagyok szerető, de én legalább felvállalom, direkt ilyen kapcsolat kell és ennyi. Nem játszom a házas hőst


Lehet te minden szeretőddel játszmáztál, nálam eddig senki sem lépett túl érzelmi határt, még akkor sem ha volt. Bevallom nem vagyok olyan szakavatott mint te, eddig nem volt még olyan, akinél azt láttam volna , hogy megijedt


Másodvonalbeli? :D pont annak érzem magam,pláne, hogy direkt ilyen kapcsolatokat keresek. Nagyon megalázó, ne tudd meg, főleg, hogy én mindent tudok, odahaza semmit, és mikor véget vetek egynek még hónapokkal később is az ajtómat kaparják :)

Egyébként ez inkább rólad árul el negatívat, mert miközben azt mondod, voltak érzéseid (és bravúrosan leküzdötted ki tudja miért) szóval megszerettél egy-egy nőt, de másodvonalbelinek titulálod...

2021. ápr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem játszmáztam, nálunk ez nyitott dolog volt mindig is. Azóta kizárólag házas nőkkel volt dolgom, pontosan azért, hogy tudjuk hol a határ.
2021. ápr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

19 És érzelmileg szerinted ezt tudod kontrollálni? Mert szerintem akkor kva könnyű lenne az életünk,ha minden ésszel tudnánk csinálni.


Egyébiránt elengedtél szerelmet..

2021. ápr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!