Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, van itt ferfigyülölő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, van itt ferfigyülölő?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 3. 10:42
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
34%
5-nek teljesen igaza van. Itt mindenki frusztrált sérült férfigyűlölő, akinek van véleménye, és az eltér a hisztis incel kisfiúkétól.
2021. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
52%

Férfigyűlölőzést még itt nem nagyon láttam. Viszont akinek véleménye eltér a frusztrált hisztis sérült "nők" véleményétől, nem kell hogy negatív véleménye legyen, elég ha csak az írtak által hangoztatott pozitív dolgot árnyal, már akkor is megkapja a nőgyűlölő incel/lúzer bélyeget, majd lepontozzák, jelentgetik, egymást meg felpontozzák, és egyetértenek.


Ez eléggé egyedi itt a gykn, mert ennyi agresszív lelki sérült "nő" máshol nem gyűlik össze, legalábbis ilyennel még nem sikerült találkoznom, nem is hallottam róla.

2021. ápr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Én sima barátként szeretem őket. De kapcsolat, szex, meg ilyenek terén utálom a férfiakat. (Nővel se csinálom, macskákkal halok inkább meg). 20l
2021. ápr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
52%
No, 12 ékes pèldája volt azoknak, akikről szó van.
2021. ápr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

#14 igen rólad és a többi frusztrált hisztérikáról írtam, de ezt is tudjátok azért veszitek magatokra, tudjátok hogy nincs rendben valami veletek. A való életben is ennyire undormány módon működtök?


Akkor ma is azt is megtudtam hogy férfigyűlölő vagyok 😁 olyan jó hogy ti mindig meg mondjátok hogy ki micsoda, mit gondol, stb.

2021. ápr. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

15 senki nem mondta, hogy férfigyűlölő vagy, csak nem tudsz szöveget értelmezni :)

Nőgyűlölő vagy. Pont olyan, amilyenről az 5-ös ír.

2021. ápr. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
43%

Ez a gyakori... Itt ha egy férfi feltesz egy kérdést, hogy esetleg a nők között is akad, aki nem tökéletes, vagy aki megcsalja a pasiját, akkor egyből rásütik a nőgyűlölő bélyeget.

Ellenben ha egy férfigyűlölő nőszemély általánosítva olyasmiket írogat, hogy "minden férfi disznó, hűtlen, csak a farka után megy", esetleg "a férfiaknak csak a topmodell csajok kellenek, ezért megdugnak mindenkit, akin lyuk van" féle nonszensz dumákat nyom, az nem férfigyűlölő ám, csak szegénykének rossz tapasztalatai voltak...

2021. ápr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
48%

Hát 12-15-17

Nem is tudom ki hisztériázik nonstop 😂😂

Mutassatok már olyan kérdéseket és válaszokat amikről írtok. Nincsenek! Mi nem kezdeményezzük a cirkuszt, nem provokálunk, csak VISSZASZÓLUNK a provokációra és a fröcsögéseitekre. Ettől vagyunk mind férfigyűlölők. Mégis mit vártok ha nekiálltok mindenkit pocskondiázni? Hogy lesz olyan nő aki azt mondja ez így van, gyere te tigris, teperj le, tépj szét, aztán főzök is neked 😂

Az ilyen hímivarú valamiket (férfiaknak nem lehet nevezni titeket) a férfiak is megvetik és kivetik maguk közül.

2021. ápr. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
47%

"Az ilyen hímivarú valamiket (férfiaknak nem lehet nevezni titeket)"


Na igen, pont az ilyenekről van szó.

Ti írhattok ilyen undorító stílusban akárkiről, az teljesen rendben van, és még veregetitek is egymás vállát.

2021. ápr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
43%

"Nem is tudom ki hisztériázik nonstop"

Mondjuk az, aki caps lock-kal üvöltözik, előveszi a jó öreg "nem vagy férfi" kártyát, és majd' megfullad a gyűlölködéstől.

Segítek: a magadfajta kielégítetlen maca.

Szívesen;)

2021. ápr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!