Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, van itt ferfigyülölő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, van itt ferfigyülölő?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 3. 10:42
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
48%
Rólatok írok/írunk ilyenkor, válaszként a mocskolódásra. Nem a férfiakról ☺
2021. ápr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
48%
20 he? Egyetlen szó leírása nagybetűkkel caps lockkal való üvöltözésnek számít? Taníts még, mester 😁
2021. ápr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
43%
22 Ha nem ismered a netikettet, maradj a Blikk nőknél, kérlek. Kb. az az itteni, unatkozó, férfigyűlölő htb-k szellemi kapacitásának maximuma.
2021. ápr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Jó, hát aki ilyen stílusban kommunikál, az nem is érdemli meg hogy nőként kezeljék.

Rólam meg amúgy sem mocskolódhatsz, mert 1 kérdést sem írtam még ki ide.

Az egész hangnemetek támadó, olyan kérdéseknél is, ami nem is hozzátok szól.


"Nem a férfiakról " - mert nektek csak az a 100-ból 2 a férfi, akit jobbra húztok tinderen (aki a legjobban néz ki), az összes többit meg pocskondiázzátok, itt kb ez a probléma.

2021. ápr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Akkor légy olyan mint az a 2 😉

Ja hogy az melós. Inkább férfigyűlölő az akiknek nem kelletek.

2021. ápr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
43%
24 Köszi, remekül reprezentálod a férfigyűlölő, hisztérikus, nőnek nem nevezhető lényeket.
2021. ápr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
69%
Eszméletlen a sötétség a fejetekben. Soha nem mi nők kezdeményezünk itt cirkuszt. A ti mocskolódásaitokra szólunk vissza, és ettől vagyunk hisztérikák meg férfigyűlölők. Legalább pénzetek lenne, akkor néha lekezelhetne titeket egy prosti, hátha segítene némileg a hangulatotokon.
2021. ápr. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
29%

Szerintük siralmas a felhozatal társkeresőkön, nagyon rosszul néznek ki a férfiak.

Van amelyik leírja, hogy 20-ból 1-et húz jobbra, a másik leírja hogy 100-ból 2-t.

Mikor megírják neki, hogy inkább arról van szó hogy túl válogatós, még felcsattan hogy mit képzelnek "nem fog minden csövest leszopni" és persze nyomkodja a piros ikszet, a többiek meg helyeselnek neki.

2021. ápr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
52%

A csövesest pont láttam. Ő egy válaszoló volt. És igaza volt. Ott se nő volt a kérdező, ha jól emlékszem, pasi provokált hogy mit válogatunk. De lehet hogy tévedek (nem válaszoltam ott). Linkeld ha tudod.


Egyébként rengeteg ilyen kérdés van, hogy mit válogattok, miért nem vagyok én jó?

2021. ápr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
47%

Nem volt igaza.

A férfiak 80-90%-át lecsövesezni, mert nem ütik meg nála külsőleg a szintet, az igenis sértő.

Kizárt dolognak tartom, hogy tinderen csak a férfiak 10%-a lenne vállalható, vagy még annyi sem, amit ők állítanak.

2021. ápr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!