Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csökkenő intimitást miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csökkenő intimitást miért sérelmezi?

Figyelt kérdés

Mindig azzal jön hogy undorodom tőle, nem szeretem a testét? Nem tetszik nekem?


Elmondtam hogy régebben jobban nézett ki és úgy jobban is tetszett de emellett kissé elhidegultem a gondjaink miatt.


Emellett tudja a véleményem a baba témáról de minden kozeledeseben azt érzem h a gyerek csinálásra megy ki a dolog és nem arra h ő azért teszi mert az érzelmei kívánják..


2021. ápr. 3. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Ebbe a kapcsolatba ne vállalj gyereket.
2021. ápr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem az intimitást kéne csökkenteni, hanem szakítani. Nem kívánod és eltérő terveitek, vágyaitok vannak, ez így nem működik.
2021. ápr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
És használjatok óvszert, nehogy becsússzon a baba.
2021. ápr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már kívánni se kívánom mert tudom mi vezérli.
2021. ápr. 3. 12:48
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Akkor ne vesztegességek egymás idejét. Ő még szeret téged, veled akarna gyereket, ne hitegesd feleslegesen.
2021. ápr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De úgymond " kezébe a kulcs ", hisz ha eszébe jutna h talán megpróbálok oda figyelni a testemre hátha visszatér az intimitás. Mert ha nem tudná az okot..de csak ezek a kérdések vannak folyamatosan
2021. ápr. 3. 13:12
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Engedd el ezt a dolgot, ha te nem tudod őtelfogadni, úgy ahogy éppen van, akkor nem érdemes ezt eröltetni. Nem mondhatod neki, hogy pl. fogyjon le 20 kilót, mert az mély sebet hagy a kapcsolaton, ha magától viszont nem motivált változni, akkor jobb elválni.
2021. ápr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
" 4/7 A kérdező kommentje: Már kívánni se kívánom mert tudom mi vezérli." Szerinted mi vezérli? (Vedd figyelembe, hogy töled szeretne babát és (gondolom) veled maradni családban!)
2021. ápr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ő gyereket akar, te meg nem, akkor tökmindegy, hány kiló. Miért, ha lefogy, akarsz vele gyereket? Akkor meg?
2021. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!