Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vehetném kézbe a dolgokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném kézbe a dolgokat?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben a párommal kicsit ellaposodott a kapcsolatunk, együttélés és szex szempontjából is. Tudom, hogy a legtöbb párkapcsolatban ez előbb-utóbb megesik, de nem tudom hogyan vehetném kezembe az irányítást. Régebben eljártunk mindenfelé, csináltunk hülyeségeket és vicces dolgokat, egyszóval megvolt a pezsgés. Nyilván ebbe most kicsit a covid is beleszól, sokat voltunk itthon mindketten, de nem ez a fő probléma. Már a szex is elég ritka, de ha bele is kezdünk olyan semmilyen az egész. Pedig régebben szinte mindig majd felrobbantunk, hogy hazaérjünk és végre egymásnak essünk. Meg is beszéltük, hogy mindketten így érzünk mostanában, és ehhez szeretnék egy kis tanácsot kérni, hogy hogyan lehetne feldobni a kapcsolatunkat, hogy újra legyen pezsgés mint régen?

Egyébként 6 éve vagyunk együtt és 3 éve lakunk egy háztartásban, nem tudom ez számít-e valamit.


2021. ápr. 4. 09:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hasonló cipőben járunk. Mi 8,5 éve vagyunk együtt, és 2 hónap után össze is költöztünk. Sokszor csak úgy vagyunk egymás mellett, amihez időnként párosul a kevés szex. Amivel én fel tudtam kicsit pezsditeni az először is az volt, hogy ne arra várják hogy a másik kezdeményezzen, hanem én vegyek erőt magamon és pár nap-het után észre vettem hogy a párom is nyit. Rendeltem egy szextarsasjatekot. Aztán masszázs olaj, és erotikus masszázs van reszesitettem viszonzas elvárása nélkül. Az a másfél óra olyankor csak róla szól. Minden zárva, de kirándulni lehet. Ezeket az utakat fel lehet dobni egy titkos kis gyors légy ott-al. Amikor 2 ember össze jön,úton útfélen kívánja a másikat. Ezt fel lehet lobbantani ujra. Kosár jönnek a jó idők, egy romantikus piknikezes a szabadban. Reggel ágyban kávéval ébreszteni, és éreztetni a másikkal hogy minden csak róla szól. Ami még fontos, a telefont ne vidd be a hálószobába. Ha kell az ébresztő miatt, akkor tedd le magadtól jó messzire. Hidd el egy kis idő múlva visszafelé is működni fog. Én úgy gondolom ha az intimitás kihűl egy kapcsolatban, akkor minden veszélybe kerül az idő múlásával. Ha a "hálószobában" jól működnek a dolgok, mindenhol harmónia lesz idővel. Én így gondolom. Nem szabad a másikra várni. Remélem tudtam pár ötletet adni. Én 37F párom 28
2021. ápr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!