Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontotram el és mit csináljak? Minden mondatomon megsértődik.

Figyelt kérdés

Több mint 10 éve házasok vagyunk és az utóbbi pár évben minden egyre roszabb lett. Azt hittem most a 4 napos ünnep tök jó lesz fe nem. Bármihez hozzászólok amihez ő ért abból veszekedés lesz.


Ételt készít a feleségem és tudom hogy ezt a fajtát ki szokta vinni a teraszra hülni. Én megszólaltam, hogy már szerintem előjöttek a legyek minfenképp le kell majd fedni nehogy beleszálljon egy. Mondtam mert tudom hogy utálja a legyet és akkor már az egészet ki fogja dobni. Azt is tudom hogy hidegben amikor nincs légy akkor nem szokta lefedni és segíteni szeretnék.


Ez csak egy példa de minden témában ez történik őt borzasztóan zavarja ha valami nem lesz tökéletes de tanácsot nem fogad el.


Én szeretem és nem látom mi a megoldás.



2021. ápr. 4. 12:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért szólsz bele, mikor fedi le, meg mit-hogyan csinál a konyhában? Szállj le róla.


Én imádom a páromat, de mikor elkezd beleokoskodni a dolgomba - úgy, hogy amúgy fingja nincs róla -, attól két másodperc alatt a plafonon vagyok. És persze még ő csodálkozik, ha forgatom a szemem vagy erélyesebben válaszolok neki.

Nem kiabálok, de éreztetem vele, hogy elég volt az okosságokból. Vagy akkor ne dumáljon, hanem vegye át tőlem és csinálja meg ő, hogy olyan ügyes.


Ahogyan én sem szólok bele az ő dolgaiba - legyen az munka, hobbi - úgy ő se tegye ezt.

2021. ápr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!