Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szívatta meg az exét szétváláskor és hogyan??

Figyelt kérdés
Nekem volt egy pasim,megcsalt,beregiztem több profillal a társkerire, kb 6x küldtem el vakrandira ! :D Volt,hogy 20,oda 3x is elcsaltam,de bizony még 200km-re is elment! Persze potyára! Sose felejtem el mikor írta:Itt vagyok a bejáratnál,fehér békalámpás nem tudom már milyen autóval! :D :D :D
2021. ápr. 4. 21:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
97%
Az a baj, hogy ezekkel a szivatásokkal a saját továbblépésed is megnehezíted.
2021. ápr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Már túl vagyok rajta,ez régen volt.Ezek után éreztem megkönnyebbülést,úgyhogy nekem akkor jót tett.
2021. ápr. 4. 22:57
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
mikor volt ez?
2021. ápr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
62%
Én többször eljátszottam vele, hogy ráírtam, mondván újra össze akarok jönni, beadtam neki mindent aztán a végén benyögtem hogy bocsi, részeg voltam XD Egy agresszív f*szkalap volt, egy ideig nem tudtam elengedni, de mindig csak játszadozott velem. Visszaadtam neki. Azóta persze már látom a kapcsolatunk szép odlalát is, így hogy továbbléptem^^ De a mostani párommal sose tudnám ezt tenni pl.
2021. ápr. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem ez jó ötlet, és mivel megcsalt, meg is érdemelte. Semmi különösebb kárt nem okoztál neki, szóval nem tudom, mit szenteskednek itt egyesek.

Az elfojtott harag sokkal károsabb, meg továbblépni is nehéz úgy.

2021. ápr. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted.
2021. ápr. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
15, azzal, hogy valaki hetekig nem az exével foglalkozik még nem fojt el semmit, sőt addig túl sem lendülhetsz rajta míg a bosszúállásra koncentrálsz. Ez nem szenteskedés, egyik exem megcsalt, onnantól csak magamra koncentráltam, 1 héttel később volt komoly udvarlóm. Hidegen hagyott, hogy mi van vele. Ennyi.
2021. ápr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!