Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy harmadik fél szétválasztha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy harmadik fél szétválaszthatja a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A mi kapcsolatunk több volt mint szerelem. 2 Évig voltunk együtt aztán jött egy harmadik fél. A barátnőm engem keresett benne, próbálkoztunk majd mindig meghátrált. Hétvégén közölte velem hogy hagyjam őt békén. Nem tudom őt hagyni visszaszeretném szerezni Tudtok esetleg valami tanácsot adni?
2017. febr. 16. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:

hagyd békén és keress mást!


23F

2017. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ember: közölte, hagy hagyd békén. mit erőlködsz?

azt akarod hogy anyázva, sírva-üvöltve ordibáljon veled?


az én csajom is lelépett 2.5 év után egy másik srácért.

Igaz lelkiekben egy féreg voltam, nem csodálom hogy rám unt.


Az élet megy tovább.

Max hívd fel párszor..ha felveszi jó jel...meg smsek..de ne napi 50!

pár naponta egy üzi ilyesmi. ha válaszol, lehet esélyed...ha nem akkor ez a hajó elment.


üdv a szingli klubban öcsém :D

2017. febr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem a harmadik fél választja szét, hanem alapból a benne lévő két fél nem tud egymással őszintén beszélni a problémákról=keres mást mindkettő, vagy az egyik.Ez a könnyebb út.
2017. febr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A harmadik fél akkor tud egy pár közé férkőzni ha ott már valami hiba van a kapcsolatban. Ha minden rendben nincs harmadik fél, főleg nem két év után.
2017. febr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki közbe tudott lépni, nem szeretett téged igazán. Ha szeretek valakit akkor nem érdekel más, ennyi. Hiába szereznéd vissza (amit nem kéne erőltetni már csak az önérzeted miatt sem), úgysem maradna sokáig a tied...
2017. febr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne keresd. Tűnj el! Ha érez valamit irántad, nem fogja kibírni és még ő fog keresni. Ha nem, akkor mint előttem írták, ez a hajó elment. Azért fel a fejjel...:)
2017. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!