Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha sok követőm van akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sok követőm van akkor nagyobb az esély hogy irjanak lányok?

Figyelt kérdés
Tiktokon most nagyon sok követőm jön 1 nap alatt ezer. Kiirtam a biomba az instám nevét van esély hogy rámirjon egy szép lány?
2021. ápr. 5. 22:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

milyen néven vagy tiktokon?:)


egyébként igen, a nagy számok törvénye alapján nagyobb az esélyed.

2021. ápr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen
2021. ápr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sokkal nagyobb
2021. ápr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
jézus gyere le.. Itt már minden embernek több követője van ! Az agyatok is lassan elfog penészesedni a tiktokos hülyeségektől.. Mennyi hülye ember van.
2021. ápr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne várd, hogy a szádba repüljön a sültgalamb, mert lehet örökké kell várnod.


Plusz a legtöbb lány aki rád ír, végső elkeseredettségből teszi.


Kb 2 éve, amikor tindereztem minden egyes lányon aki rám írt látszott, hogy picit túl erősen próbálkozik és hogy ő jobban akarja mint én.

Ez rögtön egy rossz szájízt hagyott bennem.


Plusz azt vettem észre, hogy nem azok írtak rám, akiket igazán akartam.


Szóval lehetséges, hogy rád írnak, de nem biztos hogy velük akarsz összejönni vagy akármi mást csinálni.


Persze más a helyzeted, lehet a te esetedben ez rossz tanács, de érdemes átgondolni.

2021. ápr. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintetek bejövök neki ha azt irta hogy messze lakok es egy ilyen smilet: :(
2021. ápr. 5. 23:40
 7/12 A kérdező kommentje:
És ő irt rám hogy Sziaa. Ez már valami nem? Nagyon tetszik és mikor beszélgettünk nagyon boldog voltam. :D
2021. ápr. 5. 23:41
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a TikTokot, de ha tudnak kommentelni és dicsérnek, akkor az ott kommentben dicsérő vagy flörtölő lányok közül tudsz választani. Neked kéne írni, ha valaki megtetszik, te vagy a férfi, és ők már megmutatták, hogy érdeklődnek irántad.
2021. ápr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szerinted tetszem neki?
2021. ápr. 6. 00:19
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem személyes, tartós ismeretség nélkül nem tud tetszeni senki.

Csak figyelemfelkeltés történhet a neten.

2021. ápr. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!