Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen hozzáállás?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondja hogy ezt meg azt ( amit én kértem hogy változtasson) megcsinálja ha te is megcsinálsz valamit amit én kértem. De így ha te én is, ha te nem én sem.
2021. ápr. 6. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Kompromisszumkész.
2021. ápr. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Normális, különben egyoldalú lenne a kapcsolat.
2021. ápr. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Üzletiesnek érzem a gondolkodását.

Ha szeretem és méltányosnak érzem a kérését, akkor megteszem. Ha azt lesem, cserébe mit érhetek el én őnála, akkor ez üzleti kapcsolat. Hol van akkor a szeretet?

2021. ápr. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

#3: A te rendszeredben hol az önbecsülés és a tartás? Ha mindig azt csinálod, amit a másik mond, mert szereted, akkor gyakorlatilag bárki kisemmizhet érzelmileg és anyagilag is.

Egy kapcsolat 2 ember munkája és nem úgy néz ki, hogy csak az egyik kér, a másik meg teljesít.

2021. ápr. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Röviden: gyerekes, éretlen hozzáállás.
2021. ápr. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem patikamérlegen mérem a dolgokat egy kapcsolatban.

Közben úgyis lennének olyan dolgok, amiket meg én kérek tőle. Ha arra következetesen nemet mond, nyilván elgondolkodom. De nem úgy csinálom, hogy azonnal ellentételezést várok, és ha nem kapom meg, akkor én se teszem meg. Azért ennyi nagyvonalúság legyen már az emberben, pláne a párjával szemben!

2021. ápr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Szóval jelen sztoriban szimplán annyi a problémád, hogy az illető egyből tudott mondani olyan dolgot, aminél te nem tudnál?

Ha meg nyilván elgondolkozol, akkor a jelen sztoriban lévő ember is megtette, csak más következtetésre jutott. Ettől még nem lesz üzleties.

Egy másik kérdésnél is láttam a hozzászólásod. Eléggé olyannak tűnik a kép, mintha mindenkinél jobbnak lőnéd be magad, csak az egész mögött nincs tartalom, csak hangzatos szavak.

2021. ápr. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7 Én is egyetértek azokkal, akik szerint ez furcsa. Nem gondolom, hogy mindenen változtatni kell, ami a másikat zavarja, de azért érdemes hozzá idomulni mindkét félnek, beszélni róla, megérteni, hogy a másik mit miért tesz, hogyha egyszer-egyszer nem jön össze vagy elveszti a türelmét valaki, akkor nagyobb empátiával tudj felé fordulni.


Amit a kérdező párja csinál, az elzárja a kommunikációt és egyfajta üzletként fogja fel a másik igényeinek kielégítését. Szerintem, ha mindig ezt a stratégiát alkalmazod, akkor az nem fog egy hosszútávú párkapcsolatot eredményezni.


Egyszer-egyszer persze lehet, mondjuk mindketten utáltok wc-t takarítani, akkor mondhatod, hogy oké, kitakarítom én most, de akkor jövő héten te. Vagy oké, lehet még egy kutyánk, de akkor te viszed le sétálni.


De mondjuk az furcsán hangzik, hogy oké, többet mondom, hogy szeretlek, de cserébe többet szexelünk.

2021. ápr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Itt már azzal is baj van, hogy meg akarod változtatni. Ha Te nem tudod úgy elfogadni amilyen, akkor miért várod el, hogy ő elfogadjon olyannak amilyen vagy, ha neki sem tetszik minden?

Bár tegyük hozzá, nem mindegy miben kellene változtatnia.

2021. ápr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!