Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakori, hogy egy férj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakori, hogy egy férj titokban azért nem élvez el mert feleségével ellentétben nem szeretne (második) gyereket?

Figyelt kérdés
Feleségem szeretne, de én nem. Ô határozottan szeretne, és tudja is hogy én nem. Ha megpróbálom a dologra terelni a szót, mindig meg akarja magyarázni hogy miért gondolom rosszul. Néha mintha zsarolna is (lelkileg). Egyet mindenképpen akartam, de annyira meg nem vagyok babázós és nyilván nem háríthatom feleségemre a gyereknevelést. Nem is akarom.

2021. ápr. 6. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha nagyon nem akarsz másikat, használj óvszert vagy köttesd el magad. De azért egy házasságban ezt meg kellene tudni beszélni.
2021. ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

Máshova is el lehet menni.


Amugy en otthagynám ha ez szamit.

2021. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig nem fogod tudni visszatartani. Ezt mindenképpen meg kell beszélnetek. Ne hagyd, hogy elnyomjon. Sajnos ez is olyan, ahol nincs kompromisszum és lehet akár válóok is.
2021. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat, aki azért nem bízza a feleségére a védekezést, mert nem akar második gyereket. Van is belőle háború otthon. Szerintem is beszéljétek ezt meg, ne mérgezze tovább a kapcsolatot.
2021. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Előttem már mindent leírtak, én csak azt szeretném kérdezni, hogy "titokban azért nem élvez el" hogy működne. Ha egy féri elélvez, az nem marad titokban, ebből következően az sem, ha nem élvez el...
2021. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hellmano ***** válasza:
90%
Azért egy férfi titokban nem élvez el azt , hogy gondolod? :D Nyigsz, nyögsz egyet, majd a gyorsan előre bekészített sürített tejet vagy tejfölt odafröcskölöd, mintha lőttél volna egyet? Mert, hogy a nők megtudják játszani az orgazmust az oké, de egy férfinél elég egyértelmű, ha "ÍÍÍÍÍÍÍJJJJJJ jön a tejem", akkor az elég látványos dolog :D
2021. ápr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%
Előfordul, hogy a pasi nem tud elélvezni a szex alatt, ez lehet fáradság, vagy akár a terhességtől való félelem. Velem is elő szok fordulni, oka most mellékes. De az a szomorú, hogy egyszer feldobtam ezzel kapcsolatban egy kérdést, hogy a nőket zavarja-e ha a pasi nem élvez el, miközben őket többször is kielégíti, és nagyon sokan nemmel válaszoltak, ami azért szomorú, és eléggé önző dolog.
2021. ápr. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Savlekotő ***** válasza:
80%
Köttesd el magad mielőtt jön a bocsi elfejtettem a bogyót vagy inkább hozzá se érsz.. stb..
2021. ápr. 7. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt esküvő előtt kellett volna tisztázni.
2021. ápr. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!