Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 29 éves vagyok már, siettessem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 éves vagyok már, siettessem kicsit a dolgokat?

Figyelt kérdés
A barátom 28 éves, és 8 hónapja vagyunk együtt. Tehát közelítek a 30-hoz, tehát már nem vagyok egy hamvas fiatal. Még nem élünk együtt, nekem most jelenleg nincs munkám sem. Azt mondta hogy velem tervezi a jövőt, csak nem tudom még meddig várjak, mikor már tőlem fiatalabbak is már házasok. Nem akarok azért gyereket csinálni hogy vegyen el, de anélkül, vagy házasság meg bármikor itt hagyhat.
2021. ápr. 7. 14:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Először munkát keress. Most mit vársz tőle? Tartson el?
2021. ápr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Én nem írtam, hogy szeretném hogy eltartson.
2021. ápr. 7. 14:15
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

8 hónap, az igen. 😁

Mellesleg gyerekkel is otthagyhat és házasságból is kiléphet ha nem akar veled lenni, amire annál nagyobb az esély minél kevésbé ismeritek egymást ami 8 hónapnál esélyes.

2021. ápr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
8 hónap még semmi. még 1-1.5 évet azért várjál a sietéssel.
2021. ápr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
98%

"de anélkül, vagy házasság meg bármikor itt hagyhat"


am is bármikor ott lehet hagyni bárkit.

2021. ápr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igen, csak házasság nélkül, meg semmi nélkül sokkal könnyebb itt hagyni, nem köt össze minket semmi.
2021. ápr. 7. 14:20
 7/22 anonim ***** válasza:
97%
Így a négyszázötvenedik kérdésedet olvasva abszolút megértem miért menekül tőled mindenki egy éven belül.
2021. ápr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

1. házasságban is bármikor elhagyhat

2. munkanélküliként, ha ilyennel előállsz rögtön arra gondol, hogy kihasználnád

3. együttéléssel kéne kezdeni, nem házasság és gyerek témával

2021. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak házasság nélkül, meg semmi nélkül sokkal könnyebb itt hagyni, nem köt össze minket semmi


Tehát neked jó lenne, ha csak azért nem hagyna ott, mert van egy papírotok a kapcsolatotokról + anyagiak összekötnek?

Egy életet is le lehet élni boldogan, házasság nélkül. Ne ezekkel akarj már magadhoz láncolni akárkit is. Az nem lenne boldog kapcsolat sem neked, sem neki. Aki meg igazán tökös, simán felrúgja a házasságot is, ha menni akar.

2021. ápr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
97%

Már megint te? Nem unod még?

Hogy lehetsz így beszarva az egyedül léttől?

Inkább azok aggódj hogy nincs munkád.


29 egyedülállo,anyagilag független, boldog nő

2021. ápr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!