Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 29 éves vagyok már, siettessem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 éves vagyok már, siettessem kicsit a dolgokat?

Figyelt kérdés
A barátom 28 éves, és 8 hónapja vagyunk együtt. Tehát közelítek a 30-hoz, tehát már nem vagyok egy hamvas fiatal. Még nem élünk együtt, nekem most jelenleg nincs munkám sem. Azt mondta hogy velem tervezi a jövőt, csak nem tudom még meddig várjak, mikor már tőlem fiatalabbak is már házasok. Nem akarok azért gyereket csinálni hogy vegyen el, de anélkül, vagy házasság meg bármikor itt hagyhat.
2021. ápr. 7. 14:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%
Én karrierem siettetém a helyedben, szerintem az sokkal sürgősebb!
2021. ápr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%

"Még nem élünk együtt, nekem most jelenleg nincs munkám sem."


Valljuk be, nem vagy egy főnyeremény.

2021. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
A koronavírus miatt elvesztettem a munkám, és nem is egy helyen lakunk a barátommal.
2021. ápr. 7. 16:44
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Házasságban is otthagyhat, sőt, gyerekkel is. Aztán akkor majd pislogsz, hogy tartod el őt is meg magadat is a havi 20 ezer gyerektartásból, amit megítélnek. Nevetséges vagy, kérdező. Csodálom, hogy a pasi kitart melletted már 8 hónapja. Ennyire pörög a biológiai vekker vagy mi? Még 10 év múlva is szülhetsz, házasodhatsz, nyugodj már meg.
2021. ápr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
100%
Még együtt sem laktatok akkor hova gondolsz már házasságra???
2021. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Már megint te?
2021. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy rögtön vegyen el, de azért nem is szeretnék hosszú éveket sem várni.
2021. ápr. 7. 17:31
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit hisztizz ezen aztán kirak. Milyen hosszú évek? 1 éve se vagytok együtt.

Ezt úgy 5,6 éve kellett volna...

2021. ápr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
79%

Te valami rhadt naiv és szánalmas vagy, már bocs :D


8 hónapja vagytok együtt, de te ahelyett, hogy mennél dolgozni, már a házasságon agyalsz. Végülis, ja, egyszerűbb kitartatni magad, meg szülni a semmire, mint egzisztencát kialakítani. :D

2021. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
94%
Az a legfélelmetesebb az egészben, hogy az ilyen embereknek is szabad gyereket vállalniuk, pedig előre lehet tudni milyen szar sorsa lesz ilyen anya mellett.
2021. ápr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!