Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig szerelmi szindrómás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig szerelmi szindrómás leszek a laza kapcsolatomban mostanság. Hogy csináljam, hogy ne legyek az?

Figyelt kérdés

Mindent ugy csinál a srác ahogy nekem jo, ha több kell, többet nyujt, nem áll ellen joformán semminek. Nem zavarj ha rajongok érte, néha féltékeny, mondja hogy szeret (csak ugy, mert adott pillanatban azt érzi)stb, mindent befogad.

Szexen kivul is van kapcsolatunk egymassal szo szo.

Monogámban vagyunk.


Néhá hülyének is érzem magam, mikor át csapok szerelmes "idiotába". És olyankor hogy elüssem ezt, probálok vele komolyan beszelgetni a semmirol vagy visszatereljük szexre a dolgokat.


Nem akarok hierarchiát, hogy én a "behodolt csicska".



2021. ápr. 8. 08:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azert laza kapcsolat, mert a srac nem erez jelenleg irantad tobbet, nem? Te meg igen. Ha o is erezne akkor komoly lenne.


Hogy jottetek ossze?

2021. ápr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Igen. Kétlem, hogy érezne többet. Vagy ugy mondanám, ha jelenleg többet is érez, az csak jelenleg van.


Véletlenül jöttünk össze.

2021. ápr. 8. 15:14
 13/16 A kérdező kommentje:

Olyannak is tűnik, mintha szórakozna az érzelmekkel, mert érdekelt benne. Vagy ezt érzés nèlkul nem is tudná igy csinálni.


Nincs komoly kapcsolatom és nem is tudom lenne e egyáltalán.


En csak valahogy kezelni szeretném az érzéseim.

2021. ápr. 8. 15:18
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem egy reszben te is csak a szex miatt vagy vele, mert ha igazan szereted es o nem akkor ezt latni nap mint nap hihetetlen rossz erzes lehet, kb. kinzas. Azt meg csak ugy lehet kezelni, hogy szakitotok. Es inkabb a szex fuz hozza, mint a szeretet.


Ha meg massal is ismerkedsz akkor kb. lesz ket szexkapcsolatod.


Vagy rosszul gondolom?

2021. ápr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

A szex mindenképpen fűz hozzá.

Meg az is, ahogy érzelmekkel "befolyásol".


Elvileg igen, lenne 2 szexkapcsolatom. Habár azt még nem tudom hogy valóban bele is tudnék e menni. Amíg csak beszélgetek ilyesmikrol addig nem tesz görcsössé, csak annyiban hogy kicsit furdal a lelkiismeretem, de egyelőre ezt betudom "önvédelemnek", mert szerelem "szindróma"ellen egyelore nincs jobb ötletem.

Gondoltam majd itt kapni fogok ötleteket.

2021. ápr. 8. 16:51
 16/16 A kérdező kommentje:

10 koszi az otletet.

A 2.nem szabad srac.

A mostani az.

2021. ápr. 8. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!