Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ellehet valaha felejteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellehet valaha felejteni a múltat?

Figyelt kérdés
Újra összejöttem az exemmel. Fél évet voltunk külön, neki addig volt más akivel két hónapot volt együtt, majd kb 3.-at egyedül volt ő is. 3 hónapja békültünk ki azonban a múltban nagyon sok szart csinált (elhagyás, megcsalás stb.) és hiába viselkedik azóta másképp bennem vannak ezek a sebek. Tudom, hogy nem tenné meg újra de nem tudom elhinni, hogy tényleg szeret engem. Nagyon szeretem őt, nekem az a fél év is pokol volt nélküle így elhagyni nem szeretném, de kezd felemészteni így ez az egész.
2021. ápr. 8. 09:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Attól, hogy hibázott a múltban még nem lesz szar alak. Nincs ember aki ne követett volna el hibákat a párkapcsolatában. A kérdező azt írja, hogy most biztos nem fogja elkövetni azokat a hibákat, csak ő nem tud megbízni benne, ez márpedig párterápiás kérdés akkor is, ha csak az ő fejében van a bizonytalanság és a párjában nincs. És a közhiedelemmel ellentétben a párterápiának nem az a lényege, hogy együtt maradjon a pár, hanem az a lényege, hogy felnyissa a felek szemét, hogy szeretnék-e a kapcsolatot és ha igen, akkor hogyan tudnák megerősíteni.
2021. ápr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Oké, nekem az elhagyás és megcsalás nem fér bele, még külön sem. A kettővel együtt meg nálam bőven szar alak valaki.

Tudom, hogy mi a párterápia lényege, de sokat nem fog érni. Főleg, ha a hapsi már az ilyen dolgok gondolatától is forgatja a szemét.

Mindegy, mindenki arra a hülyeségre/hülyére pazarolja az idejét, amire/akire akarja.

2021. ápr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

A 7-es válaszoló bizony jól írja.

És nincs olyan, hogy tudod nem tenné meg újra. Erre nincs garancia. Akinek szr a jelleme, annak az is marad. A "megvàltozása" annyit jelent, hogy ideig-óráig képes Oscar díjas színészként szerepelni, de gyorsan ráun majd a jó fiú szerepre. És lehet elég ügyes lesz, hogy ne tudd meg a hátad mögött elkövetett dolgait.

Nem bízol teljesen meg benne, de elengedni sem akarod. Miért? Mert kapcsolatfüggő vagy, és igazi lábtörlő jellemed van. Bocs, de ezt muszáj durván írni, mert szépen csomagolva nem jut el az ilyen gyenge emberek agyáig, mint te.

2021. ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen amikor az ember nem képes tanulni a múltból. A szar választásnak bizony vannak következményei. Te újra ezt választottad. Nem fog miattad megváltozni. Ilyen nincs. Ébredj fel.
2021. ápr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!