Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeplők miatt szakítani? Szia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeplők miatt szakítani? Sziasztok! Én egy szőke hajú, fehér bőrű, eléggé szeplős (vállamon, karomon) lány vagyok. Összejöttem egy fiúval, de attól félek ha meglátja a szeplőimet a karomon elhagy. Szerintetek lehet ez egy szakítás oka?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 08:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon különleges adottság, biztosan szépnek fogja találni😊Ha nem, akkor meg majd lesz más, aki igen! Ne akarj másoknak görcsösen megfelelni, te ilyen vagy, kész.
2021. ápr. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tini kategória. Ha valaki a szeplős karod miatt szakít veled, akkor jobban jársz minél hamarabb meglépi...
2021. ápr. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szeplő szexi. Hülye lenne emiatt szakítani. Csak gondolj bele... vannak, akik fizetnek azért, hogy rájuk tetováljanak párat, hogy lenne már ronda?
2021. ápr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már ha ez miatt szakít akkor meg is érdemli.

Szerinted mennyire lehet komolyan tervezni valakivel ha ilyen miatt szakítana veled?

Semmi baj nincs veled :)

2021. ápr. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Noren1989 ***** válasza:
Nem reális.
2021. ápr. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez A szépség ideálom. Főleg ha vörös a hajad és zöld a szemed.

Nagyon tetszik.

Pinteresten külön mappában vannak ilyen képeim 😁 : [link]

2021. ápr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm nagyon szeplős és folyamatosan vastag alapozót használ. Soha nem értettem miért szégyelli, annyira jól néz ki alapozó nélkül. De ő inkább ilyen báb arcot maszkíroz magának. Végül elmondta. Az anyja tolta neki a hülyeséget, hogy szeplősen undorítóan néz ki. Gyerekkorától kezdve. Lehet a kérdezőnek is valamelyik jóarc családtagja ejtett el pár megjegyzést.
2021. ápr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baj a szeplőkkel, ne legyél buta.
2021. ápr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baj szeplőkkel,van egy kolléganőm aki nagyon tetszik.Ő mondjuk az arcán szeplős,bár elég karakán csajszi,de szeplők mégis egy kis ártatlanságot sugallnak :)
2021. ápr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne már, ilyen apró dolog miért vált ki belőled ekkora komplexusokat? Ha valamiért elhagy, akkor ezek miatt a buta gondolatok meg az ordító önbizalomhiány miatt lesz, nem a szeplők miatt. A saját érdekedben kérlek kezdj el komolyan foglalkozni az önértékelésed stabil alapokra való felépítésével, leginkább a saját életedet teszed tönkre, de másokét is.
2021. ápr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!