Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, volt már olyan, hogy egy szakítás után összejöttetek egy csúnyácska pasival, aki szexuálisan nem vonzott benneteket, de jó volt vele beszélgetni?

Figyelt kérdés
Akinél volt ilyen, ott mennyire volt tartós a dolog, kialakult belőle valami komolyabb is, vagy csak átmenetileg "használtátok" a srácot?
2020. máj. 22. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki szexuálisan nem vonz es jó vele beszélgetni, az barát.
2020. máj. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Soha. 26N
2020. máj. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbáltam, mert miért ne. Max 1 hétig ha tartott, nagyon megbántottam a srácot, és azóta is bűntudatom van miatta. Soha többet ilyet.
2020. máj. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
En igen. Csak mert mindenhol az ment lehet azert nem talàlok senki mert magasan van a léc, meg nem azt kene nezni a masikban hogy néz ki, meg mert minden bnöm stabil kapcsolatban van olyannal aki ronda, de az legalabb nem cdalja meg es nem hagyja el, szoval en hallgatva arra hogy addig valogatok mig egyedül maradok a végén, elkezdtem a BELSÖT nézni, irto rendes srac, jokat nevetünk együtt egy a hullàm, a szex részét talan csak kibirom mert ugye nem az a lényeg az életben alapon, stb, en 1 év együttjàràs utàn adtam fel, hogy nekem ez hosszu tavon mégsem fog menni, es borzasztoan sajnaltam hogy Vele müködhetne pedig az örökkön örökke is de màr nem birok hozzà sem èrni:(
2020. máj. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek - nők és férfiak egyaránt - olyannal jönnek össze szívesen, aki szexuálisan is vonzó számukra. Barátkozni persze barátkoznak olyannal, aki partnerként nem opció számukra, de az csak barátság.


Ha te azt a taktikát akarod alkalmazni, hogy a frissen szakított csaj mellett eljátszod a gondoskodó barátot, közben reménykedsz, hogy valami csoda folytán majd egyszerre vonzódni fog hozzád és összejön veled, azt engedd el szerintem. Az ilyenek szoktak úgy végződni, hogy te egy szóval sem említed a csajnak, hogy vonzódsz hozzá, mert nem mered, mert tartod magad a béna barátkozós technikához. A lány meg összejön egy számára is vonzó, izgalmas férfival, te meg füstölögsz magadban, hogy "miért nem kell a nőknek egy olyan jófiú, mint én?!"

2020. máj. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel értek egyet.

Olyan volt, hogy szakítás után nagyon sokat beszélgettem egy újonnan megismert fiú baráttal, aki aztán nyilván többet látott bele a dologba. Én rontottam el, túl közvetlen voltam vele, de jól esett a figyelem. Nyilván eléggé megbántam már.

2020. máj. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kavarok olyannal, aki nem jön be szexuálisan, mert fizikailag undor tör rám.
2020. máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartottam csúnyának, de nem ő volt álmaim férfija. 1 évvel a szakításom után nyitottam felé, mert már régóta bókolgatott nekem. Én csak szexet akartam, mert nem voltam belé szerelmes és ami nagyobb baj, hogy abba a másikba szerelmes voltam még mindig. 2 hónapig bírtam. Sokáig nagyon jónak tűnt minden, lelkitárs és pazar randikra vitt, de az ágyban nem volt vele jó. Kínlódtunk egy darabig, de egyszercsak megvilágosodtam, hogy becsapom magam. Nem akartam megbántani, ezért elkezdtem színészkedni. Erre azért is volt szükség, mert elkezdte elvárni, hogy szerelmes legyek, mert ha nem írtam és nem beszéltünk minden nap, akkor jött a szemrehányás és a rossz kedv, minden szabad percemet elvitte, és ahogy egyre jobban úgy viselkedett, mintha komoly kapcsolatban lennénk, úgy lett egyre jobban menekülhetnékem. Ha nem vár el érzelmeket, akkor tovább is tarthatott volna, de onnan kezdve, hogy színészkedésre kényszerített, nagyon hamar vége lett, mert az, hogy szerelmes párt játsszak valakivel, akibe nem vagyok szerelmes, annyi energiámba kerül, hogy akkor inkább maradok egyedül és nem kérek szexet se.
2020. máj. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és sajnos hozzá is mentem feleségül. Borzasztóan megbántam, boztasztó volt elválni és otthagyni. Pedig jó ember. De aki nem vonz, az nem vonz.
2020. máj. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!