Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem feküdtem le a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem feküdtem le a barátommal és ő megharagudott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap a barátommal romantikáztunk este, de csak az előjátékig jutottunk el, mert nem tudtam eléggé ellazulni és megmondtam, hogy most nem szeretnék szexelni. Nagyon megharagudott rám, mert úgy gondolja ez az ő hibája, pedig nincs semmi baj vele ugyan úgy kívánom és szeretem, viszont nagyon sok stressz van most az életembe és folyton kattog az agyam. (Érettségizni fogok májusban és aggódom a jövőm miatt, eleve stresszelős típus vagyok)

Mit tegyek, hogy megértessem vele hogy nem az ő hibája ez? Nagyon lelkiismeret furdalásom van az egész miatt....Más nőkkel is fordult már elő stressz miatt, hogy nem lazultak el eléggé a szexhez?



2021. ápr. 14. 20:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon egyszerű dobd ki túl fiatalok vagytok meg egy párkapcsolatra.
2021. ápr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki!
2021. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Veled semmi baj sincs, ő a rohadt gyerekes. Ilyen velem is volt már, de egy normális pasi megérti, nem kell külön magyarázkodni, meg szarul érezni magad miatta. Nyilván elmagyarázhatod, hogy a nők nem úgy működnek, hogy bárhol bármikor, meg ha valami stresszel, akkor nem vagy úgy hangulatban. Ha megérti oké, ha gyerekeskedik, akkor viszont keress jobbat.
2021. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
11%

Mivel minden jól alakult és várta, hogy jöjjön, aminek kell, majd te a beetetős rész után lelohasztottad, érthető, hogy rosszul esett neki és rossznak érzi magát. Gondold el... Ha te mondjuk épp szeretkezni akarnád, felhúznád mondjuk egy meglepetés szexi fehérneművel, majd egy kis előjáték után közölné, hogy bocs, nem, mi járna a fejedben? Neked is ugyanúgy az, hogy biztos nem jössz be neki eléggé és hasonlók.


A gáz az, hogy itt valószínűleg közel sem a stresszről van szó, csak már nem jön be annyira vagy csökken a libidód. Az érettségi nem egy túl nagy stresszfaktor. Ha ez elvonja a figyelmet és vonzalmat a saját párodról, akkor ott már nagyon elmúlt a tűz.

2021. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
5%

#5: Mondjuk, aki ilyen alpárian buta, annak értelemszerűen lehet stresszfaktor, ez tény! :D (Mondjuk, nem azt írtam, hogy nem lehet stresszfaktor, de ne érdekeljen. Azt írtam, hogy NEM TÚL NAGY stresszfaktor. Biztos felénk volt gond, de senki nemi életében és párkapcsolatában nem okozott gondot az érettségi a környezetemben.)


Egyébként durva, hogy itt mennyien rinyálnak az alacsony eq miatt, de csak az a hozzászólás kerül felpontozásra, ami arról szól, hogy mekkora paraszt a pasi, miközben MAGÁT hibáztatja és az kerül lepontozásra, ami szerint egy férfinek is eshet valami rosszul.


Kérdező: Menekülj ettől a női színvonaltól. Amint láthatod, itt mindig, mindenért a férfi a hibás.

2021. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%

4/6-os Nem a férfi a hibás mindenért, és nem baj, ha elsőre szarul esik neki, de ha elmagyarázza, hogy azért, mert stresszes és megérti,akkor minden rendben van. Azzal van baj, ha így lelkiismeret furdalást ébreszt valaki a partnerében, hogy igenis érezd szarul magad, mert én arra készültem, hogy szex lesz. Egy hosszú távú kapcsolatban olyan is van, hogy a pasinak nincs kedve hozzá, vagy nagy a lelkesedés, de aztán valamiért lelankad pl. a közepén (pl. gumi, vagy elfáradt, vagy részeg stb stb.). Az se jó, ha azt a pasit megalázod, mert felhúzott, de félbehagyta. Meg mindig addig tart valami, amíg a másik akarja, a konszenzus szent és sérthetetlen, nincs olyan, hogy felhúztál valakit szóval köteles vagy befejezni, ha nem akarod akkor is, mindenki azt tegyen csak, amit éppen tenni akar, amíg a másik is akarja és ennyi.

Kérdező, ne aggódj amúgy, most még fiatal a párod, nem tudja, hogy működnek a dolgok, de nyugi, teljesen normális, hogy nem kívánod a szexet, amikor izgulsz az érettségi miatt.

2021. ápr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%

Tökmindegy hogy ő e a hibás, ő ezt úgy éli meg hogy miatta van.


Nem elég jó számodra, nem tud felizgatni, nem tud segíteni ellazulni, stb. Ő ezt mind a saját hibájának érzi.

2021. ápr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%

Egyrészt mindenkinek más a stressz, más okozza, más mértékben, nem te vagy a stressznáci. Másrészt csak sima gondolkodás kell, covid év volt, el sem tudom képzelni, milyen lehetett a felkészülés.


Te ütődött.

2021. ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

Ha azt gondolja, hogy az ő hibája, akkor miért rád haragszik? Miért nem magára?


Szerintem csak kifogás, mártír szöveg, hogy magát hibáztatja. Sajnos ezt onnan tudom, hogy az én exem is ilyen volt. Pedig sokszor csináltuk, és köztünk nem csak vaníliaszex volt leoltott lámpáknál - ezt azért mondom el, hogy lássátok, hogy egy alapvetően színes szexuális élet mellett is képes volt hisztizni, ha egyszer véletlenül nemet mondtam.


Ezen egyáltalán nem okés megsértődni, megharagudni a másikra.


Igazából nem is az a lényeg, hogy jogos-e a stressz, vagy sem. Elárulom, ha stresszt élsz meg, akkor stresszt élsz meg, és nincs másnak köze ahhoz, hogy szerinte helyénvaló-e. Ha viszont annyi indokod lenne, hogy nem kívánod a szexet, esetleg fáradt vagy hozzá, majd másnap bepótoljátok maximum, azt is meg kellene értenie.

2021. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
98%

Nagyon gyerekes a barátod.

Még éretlen ahhoz, hogy kapcsolata legyen.

2021. ápr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!