Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem feküdtem le a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem feküdtem le a barátommal és ő megharagudott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap a barátommal romantikáztunk este, de csak az előjátékig jutottunk el, mert nem tudtam eléggé ellazulni és megmondtam, hogy most nem szeretnék szexelni. Nagyon megharagudott rám, mert úgy gondolja ez az ő hibája, pedig nincs semmi baj vele ugyan úgy kívánom és szeretem, viszont nagyon sok stressz van most az életembe és folyton kattog az agyam. (Érettségizni fogok májusban és aggódom a jövőm miatt, eleve stresszelős típus vagyok)

Mit tegyek, hogy megértessem vele hogy nem az ő hibája ez? Nagyon lelkiismeret furdalásom van az egész miatt....Más nőkkel is fordult már elő stressz miatt, hogy nem lazultak el eléggé a szexhez?



2021. ápr. 14. 20:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
7%

#7: Nem mindig a férfi a hibás... Kivéve mindig. Itt is ő lett. Volt kérdés elhízásról. Ha a férfi elhízott, a férfi hibája volt. Ha a nő elhízott... Akkor is. Akármilyen sztorit dobnak fel erre az oldalra, az esetek legalább 90%-ában a legtöbb nő simán kihozza, hogy a férfi a hibás és a rossz. Tökéletes példa ez a helyzet is... A férfi lelkifurdalást ébreszt, de a nő, nem. Pedig, a nőre is ugyanúgy mondhatnátok ám, mivel ő is felhúzta a srácot. Mindkét fél hibázott, mégis csak a férfi lett a hibás a női válaszok alapján.

Na, ez itt a probléma. Naponta tol itt egy csomó nő ilyen szövegeket szerencsétleneknek, akik feljönnek. Gyakorlatilag a legtöbb itteni női válaszoló a felelősségvállalás hiánya miatt és a saját frusztrációi miatt mások kapcsolatát húzza lejjebb.

Aki meg ezt megemlíti, arra dobnak pár beszólást és ennyi.


Az a legszomorúbb az egészben, hogy az érintettek észre sem veszik, mit művelnek az oldalon, csak hátradőlnek és élvezik, hogy megmondták ma is a tutit és elszidtak pár pasit.


#9: Hát, mivel van a környezetemben érettségire készülő, így de, eltudom képzelni. Sokkal könnyebb volt felkészülni az érettségire és több tanár közölte, hogyha lesz szóbeli, sokkal engedékenyebbek lesznek.

Nem, nem megyek le a te szintedre az utolsó mondatodhoz.

2021. ápr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
96%
Én volt hogy egyik pillanatról a másikra aktus közben mondtam neki, hogy bocsi, nem megy tovább. Megértette, van hogy neki nincs pl kedve filmezni, ehhez is kell kedv.. 18L
2021. ápr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
14%

A barátod helyében , legközelebb az utolsó pillanatban én is meggondolnám magam. Á drágám , most még sem dugom be.

Milyen szidás jönne az itt lévő nőktől. Akkor is a barátod lenne a hibás , a dilis.

Pedig neki is jogában áll.

2021. ápr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
97%

#14 Persze, hogy jogában áll.


Ha a férfi nem akarja, azt a nőnek is el kell fogadnia. Csak az a ritkább eset.


Van olyan, hogy valaki nem akar szexelni, és akkor semmi és senki sem tudja felizgatni. Pont. El kell fogadni. Amúgy sem csak szexből áll egy párkapcsolat.


Megharagudni a másikra azért, mert nemet mond, elég bunkó és éretlen dolog. Én gyakran belementem az exem kedvéért, akkor is, ha nem akartam - hamarabb szabadulok címszóval. Persze látszott az arcomon, hogy nem élvezem, és ő napokon keresztül azért szidott, mert nekem nem volt jó. Az orgazmusszínlelés sem lett volna jó neki, mert azt már a kapcsolat elején leszögezte, hogy szerinte a legundorítóbb dolog, ha a nők megjátssza az orgazmust, szóval én ne tegyek ilyet. Nem véletlenül lett ex, bár nem ez volt az egyetlen oka.

2021. ápr. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
95%

Én felnőtt férfi vagyok, ha nem, hát nem

Hülyeség ezen megsértődni, vagy drámázni.

2021. ápr. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
2%
#14: Azzal, hogy lepontoztak, igazából alá is támasztották, hogy igazad van.
2021. ápr. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Én erősen elgondolkodnék a helyedben a kapcsolat folytatásán.. Azért ez sokmindnet elárul. 15 éve vagyunk együtt a férjemmel, de ha akár közben azt mondom, hogy elszállt a hangulat fejezzük be, akor befejezzük és nincs sértődés. Államvizsga előtt annyira stresszeltem, hogy két hónapig egáyltalán nem szexeltünk. Amikor építettük a házunkat, akkor meg a férjem volt ki idegileg és neki nem jutott eszébe. Pedig jó a kapolatunk, nagoyn szeretjük egymást. Egyszerűen ez ilyen, a libidót rengeteg minden befolyásolja. De itt nincs helye sértődésnek meg haragnak.
2021. ápr. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Nemo4 ***** válasza:
100%
Azt írod eljutottatok az előjátékig, bár fogalmam sincsen ez nálad mit takar. Előjáték általában az ami a behatolás előtt történik és abba bőven belefér ha a partnered és te is elélveztetek. Aztán szépen magyarázd el a fiúnak, hogy a teljes szexhez most nem ráhangolódva és meg fogja érteni. Ha pedig nem érti, akkor szabadulj meg tőle, mert akkor egy önző alak.
2021. ápr. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

#18 Egyetértek, ez meg a másik.


Tudom, hogy két különböző kapcsolat, de az én exemre az is jellemző volt, hogy amikor egyáltalán nem akartam, hogy ő csináljon velem valamit, mert nem kívántam, akkor is erőltette. Mondta, hogy legyen előjáték, hátha fel tud izgatni. Természetesen nem tudott, mert eleve nem voltam olyan hangulatban... Persze a fejemhez vágta, hogy ő persze megujjazott, de hiába, mert azt sem én kértem tőle.


Nyilván én is kielégítettem őt kézzel, illetve szájjal, de még akkor is idegbeteg volt. Ráadásul ő nem csak az ágyban, hanem az élet más területén is imádott parancsolgatni, hisztizni.


Szerintem nagyon rossz jel, ha valaki (akár férfi, akár nő) megharagszik a párjára, amiért nemet mond a szexre. Ha huzamosabb ideig látszólag ok nélkül nem lenne szex, az már nekem sem esne jól, de akkor sem sértődnék, hisztiznék, hanem próbálnám megbeszélni. Egy-két alkalomra nemet mondani még semmi, és aki ezt nem fogadja el, az egy bunkó.

2021. ápr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
10/19 Keress valakit aki jól fel tud izgatni biztosan elfeled a sterszt meg az éretségit is egyenlöre de itt nem fogsz találni,gondolom.
2021. ápr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!