Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert akar velem szandekosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akar velem szandekosan osszeveszni?

Figyelt kérdés

Ket napja mindenbe belekot amit mondok, kiforgatja a szavaimat, ha valamit NEM tudok es megkerdezem akkor agresszivan magyarazza el marha magyarazasnak lehet nevezni a kioktatast.

Mondok valamit es kifigurazza, vagy mashogy adja elo, mas szavakkal es meghazudtolja azt, amire tisztan emlekszem hogy mit mondtam, de en vagyok a hulye es o jobban tudja mit mondtam. Mindig kiallok magamert ha veszekedes van es ha hajthatatlan vagyok akkor inkabb mar nem szol hozzam.

Ez mondjuk divat nala, ha olyan passzban van kepes nem hozzamszolni akar napokig.


3eve vagyunk egyutt en 24N o 25F


2021. ápr. 15. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Vagy feszegeti a határokat és próbál téged minél jobban betörni csacskának.

Vagy próbál rávenni hogy te szakíts vele és ne neki keljen viselni az érzelmi felelősséget.

Mindkét esetben a lapát a megoldás.

2021. ápr. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lelkiismeret furdalása van
2021. ápr. 16. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Megsértetted .
2021. ápr. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Ez tipikus bantalmazó trükk. Minden amit leírtal. Bámtalmazó kapcsolatban vagy.
2021. ápr. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
3 éve... Ilyenkor csak rázom a fejem. De élvezed mert bennevagy tehát nincs igazából probléma. Ezt választottad, örülj neki, ha nem örülsz, válassz mást.
2021. ápr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5# . Mondatom elso ket szava ahogy latom kulcsfontossagu. "ket napja" viselkedik ugy ahogy fent leirtam.

Kiveve az ignoralast, azt mindig csinalta, de nem csak velem hanen barkivel

2021. ápr. 16. 13:11
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Han nem akarod otthagyni a te dolgod de utána ne mártírkodj.
2021. ápr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az ignorálás az "csenddel verés", az egyik legdurvább lelki bántalmazó trükk, bűntudatkeltésre használják.


De nyugodtan maradj benne a bantalmazó kapcsolatban ha neked belefér. Minél többet eltűrsz, annál messzebbre fog menni. Vezess naplót a bántalmazásokról mert a bántalmazott gyakran "amnéziás"lesz.

2021. ápr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtato. Es ennek tudataban van es direkt csinalja vagy van olyan aki nem tudatosan ilyen?
2021. ápr. 16. 20:45
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennek hatalmas irodalma van, nincs könnyű válasz. Én nem látok a fejükbe, de több ilyet ismerek és sokat tanultam róluk muszájból. Ők torzan látják a valóságot. Annyira alacsony az önértékelése az ilyen embernek,annyitlra sérülékeny az énképe, hogy olyanokat vesz támadásnak, amit te nem annak szántál. Ennek fényében ő úgy gondolja, hogy jogosan bantalmaz téged, mert megérdemled. Az is így gondolja, aki rendszeresen agyba főbe veri a párját. Mint írtam, nem látok a fejükbe, de figyelek ilyen embereket. Én mar többször tapasztaltam náluk hosszú távon előre tervezett manipulációt, hazugságot, kelepcébe csalást. Személyes véleményem hogy igen, tudatosan bánt, és a te szempontodból tök mindegy, hogy azért- e mert őszerinte megérdemled. Az ilyen ember gyógyíthatatlan, nem fogod tudni megváltoztatni. Rengeteget lehetne még erről írni, de inkabb nézz utana a neten.
2021. ápr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!