Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy maganyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy maganyos kicsit depisebb sraccal, aki kivirult mellettem, es hirtelen egy csajozos "istennek"erzi magát. Nem elso eset. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most nekem folyanat le kellene nyomnom a pasik önbizalmát hogy ne változzanak meg?


Eleinte el vannak ugy az eletben "lődörogve"nyugisan, összejövünk es hatalmas férfivá válnak.


Padlot fogtam attol hogy a mostani parom akit szeretek, az is ezt kezdi, es olyanokkal jön hogy figyelik őt a csajok az utcán, mi tortent?

Ezekbol szokott jonni hogy tul kezd tengeni az önbizalom aztán belevetik magukat a nőzésbe, azok, akik korábban elvoltak nyugisan a maguk kisvilágában.



Elegem van abbol hogy ugrodeszka vagyok!



2021. ápr. 17. 10:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi 10! Értem.
2021. ápr. 17. 11:56
 12/17 anonim ***** válasza:
68%

8: Az egy törvényszerűség, hogy a jellem nem változik az élet folyamán. Semmitől.

Nincs olyan, hogy 2015-ben még nem vertél volna át senkit, lelkiismeretes, jó szándékú vagy, barát, szkíta, egyenrangúként tekintesz másokra, de 2018-ban már átvered a hozzád legközelebb álló embert, mert az a meggyőződésed, hogy kihasználhatsz másokat, és ez normális.

2021. ápr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is sokszor így járok még barátságokban is. Volt hogy haver pattintott le mert hirtelen menő lett, volt hogy a srác akivel ismerkedtem hirtelen visszalépett haverrá mert rájött hogy jobb csajjal is próbálkotzhat (nem jött neki össze) és sajnos most a párom is ilyen jeleket mutat. Dettó ilyen szövegek hogy "hogy nézett a csaj már" "ma kisboltban mosolygott a csaj" Ő a városra fogja, mármint hogy náluk nem lehetett mert kicsi hely volt, de ez baromság egyértelműen az van hogy kivirult mellettem. Vannak emberek akik alapból szerények és vannak akik igazából alfak akarnak lenni de el vannak nyomva ezért elnyomjak a valódi énük. Sajnos mi is hibásak vagyunk mert tudat alatt az elnyomott kissé luzer emberekre mozdulunk ami tudat alatt önbizalom hiányra utal. Én most próbálom helyre tenni párom ilyenekkel : "honnan tudod miért mosolyog lehet csak röhög rajtad" "nyugodtan mehetsz más csajhoz de nehogy majd megband" stb. Remélem észbe kap mielőtt elcseszi életét.
2021. ápr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
89%
ez később is előjöhet. nekem a férjem rákapott a facebookra és ott nézte mások feleségei mennyivel szebbek, jobbak mint én és rájött mennyire elégedetlen valójában meg neki járna jobb. sajnos ez a mai infokommunikácisó társadalom következménye, tudatos fogyasztót kell választani, aki nem hagyja magát befolyásolni, nem másokhoz méri magát stb.
2021. ápr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

4.


Keress egy alfát. :D

2021. ápr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy folyamatosan felszines embereket valasztasz. ES itt a kulcs, hogy te valasztasz. Lathatoan rosszul. A luzer pasik azert zsakbamacska, mert nem tudhatod mi lesz belole. Ha az ember igazi enjet akarod megtudni, adj neki, penzt, hatalmat, erzelmeket es ki fog derulni milyen. Ha elve olyanokkal kezdesz, akiknek mar van valami ezekbol, akkor jobban fel tudod merni, hogyan befolyasolja a szemelyiseguket. Az is problema lehet, amit masok korabban megjegyeztek, hogy nem duskalsz az onbizlomban, es szandekosan magad ala valasztasz. Ezzel kvazi leertekeled magad, magad es a masik szemben is. Torekedj az egyenrangu kapcsolatra, alld meg a helyed a masik mellett. A biztonsagi jatek nem szokott nyero strategia lenni.
2021. ápr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
80%

Ezek a tipikus "nice guy" - ok. Kicsit belobban az egójuk, és mindjárt elfelejtik a szerénységet.

Szerintem úgy tudod elkerülni, ha nagyon figyelsz ismerkedéskor. A túlzott önsajnálat, hogy ő nem kell senkinek pl elég gyanús.

2021. ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!