Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyanok, akiknél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akiknél a külföldi vs itthoni tervek miatt ment tönkre a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Mi történt konkrétan? Szeretnék külföldre költözni, viszont a párom nem teljesen nyitott a témára. Úgy áll hozzá, hogy inkább maradna itthon és ha minden alánk lenne rakva külföldön és semmi probléma nem lenne, akkor vállalná csak be. Viszont senki se fogja álláshirdetésekkel és lakáshirdetésekkel zaklatni, egy esetleges külföldre költözés nem egyszerű, azt pedig ő már nem szeretné. Nagyon sokat tépelődtem, mivel már volt néhány párkapcsolatom és messze a mostani párommal vagyok a legboldogabb. Félek, hogy ha elhagyom őt és külföldre költözöm, akkor nagyon meg fogom bánni. Arról nem is beszélve, hogy lehet nem is válnak be a terveim. Nem várom, hogy helyettem döntsetek, de szeretném meghallgatni mások talasztalatait is. Hogy döntöttetek? Megbántátok?


28n



2021. ápr. 18. 22:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
79%
3 éve vagyunk együtt és ő lassan két éve kint van. Nagyon nehezen viselem és már nem bírom, úgy érzem tönkre fog menni, elhidegültünk... én legalábbis így érzem. Ő próbálkozik de mint csak rontana a helyzeten. Ha nem küzdötök egy idő után a távolság fog nyerni :(
2021. ápr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Mi az a külföldi terv pontosan, ami annyira nagy erővel bír, hogy egy kapcsolat szakítószilárdságát ennyire letesztelje?
2021. ápr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk ezt az ismerkedés elején letisztázhattátok volna. Én pont azért nem ismerkedek most, mert tervezek külföldre menni, akkor meg most minek összejönni valakivel.
2021. ápr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

#3 Nekem is pont most jutott eszembe, hogy külföldre kellene menni és nekem is tök elvette ez a kedvemet az ismerkedéstől. Főleg mert jön a nyár is, akkor is bennem van, hogy jó lenne csak szabadon egyedül jönni menni.


Kérdező: az a megoldás, hogy szerezd meg a lakást és szerezz neki állást és akkor minden feltétel adott neki a költözéshez :D

2021. ápr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt gondolom, hogy néhány helyre beadhatjátok együtt az önéletrajzát, ha valahova jó fizetéssel felveszik, akkor úgyis megjön a kedve, lakást már lehet, hogy együtt tudtok keresni.


Ha meg nem veszik fel sehova, akkor abban is van igazság, amit ő mond, hogy a semmire nem érdemes kimenni.

2021. ápr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%

Ne menjetek ki külön annak semmi ertelme nincs!


Probaljatok meg együtt es ha nem jó akkor szetmentek. Ő miert szeretne maradni es miert nem vagyik ki?

2021. ápr. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21%
Én párom is ugyanezt műveli, 31 évesen pánikol hogy bezzeg mennyivel jobb lenne külföldön. Eddig mi a tökömet csináltatok és miért most jit eszetekbe szétcseszni a másik ember egzisztenciáját amit itthon már megteremtett?
2021. ápr. 19. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

#7 amilyen stílusod van, megérdemelnéd, hogy elhagyjon. Joga van bárkinek bármikor úgy éreznie, hogy menni akar. Akinek itthon már van egzisztenciája, annak többnyire kint sem lenne nehéz dolga, ez hülye kifogás.


Nekem is volt egy kapcsolatom tavaly, ahol beszéltünk erről, hogy nekem tervben van külföld, ő semmiképp sem ment volna ki. Végül más okból mentünk szét, de most visszanézve, annyira önző volt sokmindenben, nulla kompromisszumkészség, csak az legyen, amit ő akar. Te maradj, mert ő azt akarja, de ha te akarsz menni, ő nem menne...hát baromira szerethet, ha élből elutasítja azt, ami neked fontos.

2021. ápr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%

8# Az milyen kompromisszum hogy én adjam fel a lakhatásom, családom, munkám, miközbe neki nincs semmije amit hátrahagy?


Amúgy te végül kimentél vagy csak a szád volt nagy?

2021. ápr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

9# Mellesleg aki külföldre akar költözni az tesz félre pénzt, szerez valami ismerettséget és nekivág ha úgy érzi itt az alkalom.


Kíváncsi lennék hogy a kérdező beszéli-e a nyelvet, van-e legalább egymillió tőkéje amiből elindulhat, van-e egyátalán végzettsége vagy valami amivel mosogatásnál előrébb juthat, itthonra van-e B terv ha haza kellene jönni, stb.


Könnyű ezzel dobálózni de ő tett valamit érte hogy elérje a célját? Vagy csak Józskára vár hogy kivigye őt.

2021. ápr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!