Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmúlt kémia, vége a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlt kémia, vége a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
4honapja beszelek egy lannyal, nagyon megfogtuk egymast. Fuggtunk egymastol. Korlatozasok miatt viszont sosem taliztunk még, csak chat , hivas-kamera(~igen volt perverzebb is) . De nagyon jol ment, oriasi kemia volt koztunk, foleg nála. Napi szinten 5-10 órás hivasok, mindennap! Barmirol, mindig megvolt a porges, egy hullámhossz. Sosem volt, hogy egy lannyal csak online ismerkedtem a semmibol, emiatt aggódtam es picit erezte h bizonytalan vagyok ritkan, meg határozatlan.. Ez vezetett oda, hogy par hete ugy erzi, hogy nincs meg a kemia nala, ami mindennel fontosabb, mert ha nem erzi, akkor nem tudja eroltetni. Volt par barati temank is, exekrol stb..utolag kiderult hogy 1 2 dumalas ujra gondolva olyan friendzone gyanus. Mikor nalam full fun volt. Szerintetek kialakulhatna a kemia ujra? Mi tévő legyek. En abban bizok, hogy az elso tali talan feltuzelhetne ujra mindent. De ha baratkent jon mar a talira akkor offosnak erzem startbol.

#Friendzone, kémia, kapcsolat
2021. ápr. 18. 23:28
A kérdező szavazást indított:
Tali visszahozhatja a kemiat
Szunetet kene tartani, talan az segíthet
Offos az egesz, komolyabb téren
15 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
En mondtam, hogy nem csoda, hogy 4 hónap hivas, chat picit monotonna valt es nincs tuz benne, de ez szerintem érthető
2021. ápr. 18. 23:32
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem is volt kémia, hiszen nem találkoztatok, az izgalom múlt el. 4 hónapig felesleges köröket futottatok találkozás nélkül.
2021. ápr. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is. De O kemianak nevezte es hogy volt. Belso centrikus, az alapjan erezte, hogy tobb lehet.

Aztan most meg, mas palival dumal egy hisztim ota, ejjelente :) Mikor anno mindig az en hangomra aludt el.

2021. ápr. 18. 23:43
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem találkoztok? Hány évesek vagytok?
2021. ápr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Valakivel randizott aki rendesen megrakta és nem csak virtuálisan.
2021. ápr. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

24f

21l

2021. ápr. 19. 02:20
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
kémia csak személyesen alakulhat ki, mivel a feromon hormon termelődésén múlik. Az pedig nem áramlik az optikai (vagy réz) kábelen. A lány nem beléd volt zúgva, hanem az érzésbe. Te meg most jól megtanulod, hogy a személyes találkozás az első lépcső...
2021. ápr. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 hónap után nem tudok találkozni, felejtős. A többi már csak időhúzás.
2021. ápr. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De durvan jól indult egybol, rafuggtunk egymasra, akaratlanul. Picit erdekesen alakult ki a beszelgetes, de egyikunknek sem volt tervbe. Kell egy tali ugy erzem, ami ujra dobhat egyet az egeszen
2021. ápr. 19. 10:14
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9

Ezzel már elkéstél. Már másik pasi van a képben aki nem csak csetel.

Felejtős a nö

2021. ápr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!