Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet hosszú távon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet hosszú távon egy olyan kapcsolat amiben minden tökéletes kivéve a szex?

Figyelt kérdés
Lassan három éve vagyunk együtt, már jól összecsiszolódtunk, együtt élünk, nagyon jól kijövünk egymással, de a szex nem nagyon megy (összebújás, ölelkezés, puszi, csók gyakran van). Annyira egyikünk se kívánja és ha csináljuk akkor se eget rengető élmény. Én csak emiatt nem szeretném, ha véget érne a kapcsolatunk, úgyhogy most megbeszéltük, hogy dolgozni fogunk rajta, hogy jobb legyen, de gondolom akkor se lesz tökéletes ez a része a kapcsolatunknak sose. Szóval, volt már így más is? Mi lett a vége?

2018. jan. 6. 17:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyaránt nem igénylitek akkor az miért baj? Tökéletes pedig nem létezik.
2018. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyikőtök se nagyigényű ilyen téren, akkor simán működhet. Ne másoknak, meg a mai világ trendjének akarjatok megfelelni!
2018. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem eget rengető? Volt már olyan, akivel jobb volt?
2018. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

kérdező - Igen, mindkettőnknek volt már mással jobb és sokkal aktívabb szexuális élete. Az hogy nem gyakran az nem baj, de hogy az a kevés se jó az az aggasztóbb. :)

Én mondjuk elfogadom ezt a helyzetet, de látom, hogy őt zavarja, hogy nem tud kielégíteni és mindkettőnkben benne van, hogy szeretnénk ha jó lenne a másiknak, de nem tudjuk azt adni amire vágyik.

2018. jan. 6. 18:05
 5/12 anonim ***** válasza:
2%
Te is a megcsalottakhoz fogsz csatlakozni, miutan radunt a ri****!
2018. jan. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az ilyenekből jönnek a megcsalások.

Nem olyan fontos, nem olyan fontos, aztán lesz 3 hónap, amikor megbolondulnak a hormonok, fontos lesz, nem adtok egymásnak minőséget, bumm, megcsalás aztán lehet együtt agyalogni.

2018. jan. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én nem fogom megcsalni őt és amennyire ismerem ő se fog engem.
2018. jan. 6. 19:09
 8/12 anonim ***** válasza:

Na tessék, ugyanezt mondtam én is a páromnak, mert hasonló a probléma, mint amit itt írnak ( nem alaptalanul).


Ráadásul nálunk igény lenne rá, de ellaposodott egy ideje a dolog. :/

Mondtam neki én is, hogy így házasodni? Hosszú távon az valamelyikünk részéről,vagy mindkettőnkéről, szenvedés lesz.


Nálatok ha nincs rá igény, nem akkora gond, ha nem hazudtok erről, és vaójában az.


Egyébként meg szexuálpsichológus/párterápia?

Nálam a szex fontos, és a páromnak is az. Mi lesz 5 év múlva, vagy később pl?

2018. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezen a téren mindig lehet fejlődni, egymáshoz csiszolódni. Miért mondtok le erről? Vagy nem vonzódtok egymáshoz eléggé? Azon valóban nehéz segíteni. Egyébként lehet, hogy működhet, nem vagyunk egyformák.
2018. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A szexuálpszichológus más nekem is eszembe jutott, lehet azzal érdemes lenne egy kört futni, ártani nem árthat.
2018. jan. 6. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!