Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerűen érzem, h megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen érzem, h megcsal a barátom, és vannak "árulkodó jelek", de "bizonyiték" nincs, így nem tudom kidobni. De nem birom, ezt. Egyszerűen nem vallja be, pedig érzem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp kell bizonyíték ahhoz, hogy szakítsatok?
2010. aug. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mióta kell bizonyíték a szakításhoz?
2010. aug. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szeretem, és nekem kell bízonyiték ahoz, hogy biztos legyek benne. Mert így titkon reménykedem, h még sem csal meg, amire kevés esélyt látok viszont. Mivel az "eszemre" hallgatok inkább, mint a szívemre, mert van egy női büszkeségem, ezért nem akarom tovább folytatni a kapcsolatott, ha megcsal, hiába is szeretem. Fura egy eset.
2010. aug. 21. 22:58
 4/9 anonim ***** válasza:
És ő szeret téged?
2010. aug. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

És ha kiderült, hogy megcsalt, akkor bizotsan kidobod?

Szerintem ha boldog Veled, akkor nem csalt meg. Ha nem vagytok boldogok, nincs közöttetek érzelmi kapcsolat, na meg kiegyensúlíozott sex, akkor dobd ki; ha van bizonyíték, ha nincs.

24L

2010. aug. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt mondja, hogy szeret.

Hát a kapcsolatunk, nem felhőtlen... régota vagyunk együtt, rengeteg volt a kavarás, családom ellenezte (talán még most is kicsit), rengeteg problémánk van ami miatt nehezen tudunk jól meglenni. A legtöbb problémáról viszont nem mi tehetünk. A szex jól müködne, és jól müködik ha van idő, nyugodt hely, és ketten vagyunk. Sajnon ez ritkán adodik meg, így ritkán van jó szex is, amiből szintén következtetek, hogy megcsal.

2010. aug. 21. 23:10
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha tudnám biztosra, hogy megcsal, mindent megtennék, hogy kutudjam dobni, mert inkább legyen utána magányos és ugy szenvedjek, mint hogy szenvedjek tovább mellette. Mert úgy gondolom, aki 1X megcsal, az többször is megtud csalni.
2010. aug. 21. 23:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Csald meg te is.Biztos ami biztos. Aztán szerezz bizonyítékot, hogy ő is megcsal téged, majd lepjétek meg 3-an,amikor megteszi: Smith and Wesson...és te.
2010. aug. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És miből gondolod, hogy megcsalt?? Milyen árulkodó jelek vannak?
2010. aug. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!