Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nálatok ez hogy működik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok ez hogy működik?

Figyelt kérdés

Következő a helyzet: a legjobb barátom összejött egy csajjal. A csaj kishíján tönkretette a barátságunkat...és nem rajta múlt,hogy nem így lett.Végülis megbeszéltük haverommal a dolgot, de ahogy mondani szokás, némi keserű ,,utóíz" maradt.

A csaj úton-útfélen terjeszti,hogy mennyire szereti,csöpög a nyáltól minden megnyilvánulása...agyonragozza,hogy ő aztán ennyire-meg annyira imádja a haveromat. Szerintem ami nyilvánvaló,azt nem kell bizonygatni...vagy legalábbis nem non-stop.

Én rosszat sejtek...félek,hogy a haverom pórul fog járni, és félek persze attól is,hogy tönkre mehet a barátságunk...és persze beszélni vele erről a témáról nem lehet,a lila köd totál ,,hatalmába" kerítette...akárcsak a csaj:S


Véleményeket,ötleteket várok a témában...persze elsősorban hölgyekét, de az urak tapasztalataira is kíváncsi vagyok, ha van! Előre is köszi az ÉRTELMES válaszokat!:)


22/F


2010. aug. 21. 23:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Én ezen az elven működöm: " Egyszer már megmondtam, hogy szeretlek. Majd szólok, ha változott a helyzet" Az ilyen úgyszeretlekmajdmegeszlek típusú lánykákat nagyon nem bírom. Dehát ízlések és pofonok, ki milyen...
2010. aug. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam mondogatni, maximum ha rákérdeznek, mégis minek mondogassam? Ja és a barátaim és én közém senki nem állhatna, a leglilább köd sem.
2010. aug. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Ez kényes téma. Hiszen ha a barátod szereti azt a lányt, akkor személyes támadásnak fogja venni, még ha a legóvatosabban is próbálasz szólni az érdekében.

Hát az biztos, legalább is női szemmel mondom, van büszkeségem, én nem bizonygatnám folyton, ha olyan biztos vagyok az érzéseimben. Inkább ellenkezőleg, inkább a bizonytalanságát palástolja ezzel.

2010. aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Na ezaz...ezek szerint mégis okkal gyanakodom...
2010. aug. 21. 23:20
 5/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: Pont ma mondta,hogy ha még egyszer ,,szidom" a barátnőjét, azt nem fogja tolerálni...amúgy meg igen, minek azt bizonygatni,hogy biztos vagyok valamiben? Ezzel tényleg csak azt helyezi előtérbe, hogy pont az ellenkezője az igaz...
2010. aug. 21. 23:22
 6/13 Holdtündér ***** válasza:

Egyik haverommal ugyanez volt a helyzet. Az a fránya köd olyan sűrű volt, hogy semmit nem látott csak azt a ribancot, akit végigkefélt a fél város míg haverom aludt meló után.

Hiába mondtuk neki hogy mi van.

Sajnos hagyni kell észhez térni. Idővel ő is rá fog jönni, ne szólj neki többet, azzal csak elmarod magad mellől.

2010. aug. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Öööööö... az a bizonyos köd, az nem rózsaszín amúgy? :)
2010. aug. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ez a csaj nem a klasszikus értelemben vett r*banc...inkább számító r*banc. Aki elmarja a férfi barátait a férfi mellől. Uralkodni akar rajta.

Ja,és a barátom haverjai közül egyedül nekem, elkezdte osztani a lapot...nem azért mondom,mert hűdejópasi vagyok...egyre inkább azt gondolom,hogy mivel tudja,hogy én vagyok a legjobb barátja a pasijának, engem is elkezdett fűzni,hogy aztán az ebből fakadó viták eredményeként-mert ez történt konkrétan- majd én összeveszek a haverommal.

Kis híján bejött a terve...és nem szeretnék megy lehetőséget adni neki.

2010. aug. 21. 23:33
 9/13 anonim ***** válasza:
Innen már csak kukorica és 3D-s szemüveg és az első sorból nézheted végig a műsort. Rá jelenleg az észérvek nem hatnak.
2010. aug. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak lehet valamit tenni...
2010. aug. 21. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!