Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Nálatok ez hogyan működik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nálatok ez hogyan működik?

Figyelt kérdés
Szólva amikor partyztok és összeálltok egy ismerős csajjal támcolni meg smárolni, akkor igazából nem is akartok tőle semmit? Max egy szexet?
2010. ápr. 10. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Úgy, ahogy az olyan lányoknál, akik ilyet csinálnak :D
2010. ápr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. De az biztos, hogy ha elég pia van bennünk, akkor szexet azt akarunk. :) Az más kérdés, hogy nem mindig csak azt.
2010. ápr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De össze is akartok jönni a csajjal?
2010. ápr. 10. 11:13
 4/8 0688 ***** válasza:
100%
nemnagyon... bár lehet...
2010. ápr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kateamstrong ***** válasza:
100%

kedves kérdező, velem pont most játszott el ezt egyik barátom:a bulin alám táncolt, aztán elkezdte csókolgatni a nyakamat én meg hagytam, h lekapjon. Egész éjszak kavartunk, hajnalban pedig nála kötöttünk ki is szex lett a vége...

másnap mikor hívtam nem vette fel a telefont, csak később egy közös ismerősünkkel üzent, h aranyos csaj vagyok, de neki nem kellek, mint barátnő...

szóval nekem az a tapasztalatom, h igenis csak szexet akarnak=(

L/18

2010. ápr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a 18/L-nek tökéletesen igaza van. Ha kavarok egy csajjal és egyből ilyen hamar enged nekem( tapi, smár, esetleg sex, orál stb) akkor nem kell barátnőnek, mert eszembe jut, hogy másnak is ilyen hamar enged. Milyen dolog az már, hogy -ismerős ide, ismerős oda- pár óra és smárol velem meg fogdosom a seggét és engedi? Na neeee és ha nem én lettem volna ott este hanem mondjuk más annak is engedte volna?

Szóval barátnőnek felejtős, mert az ábra szerint könnyűvérű viszont egy kiadós sex, kavarás az mehet másra viszont nem kell arra ott vannak a rendes, úgymond e téren gátlásosabb lányok na velük járok akár éveket is, de az ilyen smacis pillangók csúnyán szólva csak az ösztöneim kielégítésére valók. Sajnálom ez az igazság.


26/F

2010. ápr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha komolyan akarok valamit a lánytól akkor tisztelem és komolyan is közeledek felé, udvarlás, randik és elő sem hozom a szex témát az első pár randiig, hisz barátnőnek szeretném a páromnak,társamnak nem pedig kurv@nak akit néha ha rám jön a kangörcs akkor megfektetem. Na ha erre kell akkor smaci-tapi minden játszik. Azért gondolkodjatok már lányok!!!!! 26/F
2010. ápr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

teljesen igazad van...én is ettöl féltem...alapból elég gátlásos vagyok..de bulikon sokszor nem:S


köszi:)

2010. ápr. 10. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!