Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok nálatok hogy működik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nálatok hogy működik a szerelem?

Figyelt kérdés
Egy férfi jóbarátom évek óta, néhány hónapja "összejöttünk", igen jó volt, azóta is hetente 1-2x együtt vagyunk, de inkább csak szex. Én szeretnék vele többet lenni, nemcsak az ágyban, de ő sokszor elnapolja azt is munka miatt. Nincs senkije tudtommal. Én szeretem, de mondani nem akarom neki, mert ő úgy érzem nem akar komolyabb kapcsolatot, és nem akarom ezzel elijeszteni. Szinte mindennap beszélünk, ha nem hívom, vagy nem írok, akkor ő rámír sms-ben. Lehet,hogy kedvel, lehet ebből komolyabb kapcsolat? Ő 35 éves, én 31.
2010. szept. 25. 21:22
 1/5 ASOT ***** válasza:

Szerintem fel kéne világosítanod őt arról, hogy már nem csak barátok vagytok és dugókomák, hanem te úgy érzed hogy ez már komolyabb ami kettőtök közt van és nem csak egy barátnő szeretnél lenni akit jó olykor olykor megkapni hanem a párja és a társa szeretnél lenni.


Ezt amit ide nekünk leírtál ezt kéne neki is elmondanod elvileg 35 éves értelmes ember.

2010. szept. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Épp ez a bajom, hogy nem merem neki elmondani, mert ha ő csak ilyen néha-néha barátnőt akar, és közlöm vele, hogy én többet szeretnék tőle, mint csakis szex, lehet, hogy inkább lezárja ezt a "kapcsolatot", mint hogy komolyítson rajta. Köszi a választ, bízom benne, hogy kialakul valami.
2010. szept. 25. 21:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszolóval egyet értek.


Viszont ha az lesz belöle amit írtál hogy csak szex és más semmi akkor legalább időben kiderül még, hogy mennyi értelme van annak hogy ebben a pasiban reménykedj.


Ne érts félre abszolút nem vagy idősőt, de azért már meg kell gondolni hogy kit választasz kivel költözöl össze és ez jobb ha minél hamarabb kiderül, hogy mire kellettél neki pontosan és mire nem.


Hiába érdeklődik ő sms-ekkel, hogy hogy vagy meg minden ha nem akar semmi komolyabbat veled kapcsolatban....

2010. szept. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Szinte mindennap beszélünk, ha nem hívom, vagy nem írok, akkor ő rámír sms-ben"


nálam az alap,hogy ez fordítva van.és akkor nem kell gondolkoznod azon hogy mit akar,mert abból amit csinál egyszerű rájönni. viszont ha te havod fel például hogy találkozzatok,nem tudod hogy tényleg akar e vagy csak azért megy bele mert nincs jobb dolga.

2010. szept. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jutottál valamire a férfival? Mert hasonló szituban vagyok egy csajjal, csak én a másik oldalon.Ha szeretne akkor lényegesen többet törődne veled.
2012. jan. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!