Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem furcsa a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem furcsa a párom viselkedése?

Figyelt kérdés

Mostanában pár hónapja felvette ezt a szokást, hogy vasárnap reggel 10 fele már lohol haza. Pénteken jön délben hozzánk, én készülök neki, és vasárnap reggelig vagyunk együtt, a héten nem tudunk találkozni máskor.

Vasárnap reggel gyorsan hajat mos, megborotválkozik, levágja a körmét, majd itt hagyja a szennyes pizsamáját nálam, adok neki a süteményből amit készítettem, és a kocsijába pattan és megy haza. Még előtte letisztítja a cipőjét.

22 évesen ez megszokott dolog? Anyának is feltűnt már a viselkedése, szóvá is tette, hogy nagyon jól megszervezi az életét, én meg itthon ülhetek egész nap program nélkül a hétfőt várva, mert minden barátnőm a barátjával van ilyenkor.

22L



2021. ápr. 20. 10:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%

Ha előtte nem volt ilyen és most hirtelen feltűnt ez a dolog, az nálam is gyanúra adna okot.. ha rákérdezel mit mond? Nagyon úgy tűnik a leírásból, mintha valakihez sietne..

Más dolog nincs? Telefon rejtegetés?

2021. ápr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%
Mi dolga van vasárnap? Szerintem csak dugni jár hozzád aztán megy a következőhöz.
2021. ápr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az sokkal furább, hogy ülsz otthon és várod a másnapot, mert képtelen vagy egyedül "megszervezni az életed" és programot keríteni magadnak - akár egyedül - heti egy napra. Egyébként gondolom megkérdezted, miért teszi, mivel magyarázta?
2021. ápr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Edzeni szoktam illetve a szakdogozatomat írom vasárnap. Sokat szokott rohangálni a családi vállalkozás miatt, illetve a hobbijával is keres pénzt de a héten én pl. többet dolgozom gyakornokként.

Elvileg mert dolga van apukájával, meg segít a testvérének matekból mert gimnazista.

2021. ápr. 20. 10:22
 5/27 anonim ***** válasza:
98%
Minden egyes vasárnap reggel? És ehhez ki kell csípnie magát, mintha randira készülne? Nekem elég fura :D
2021. ápr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%
Ilyenek miatt ketlem.hogy fejvesztve rohanna mint hamupipoke
2021. ápr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
Te sosem mész hozzá, mindig nálatok találkoztok?
2021. ápr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Havonta/másfél havonta1x elhív magukhoz, Budapesttől 1 órányira egy másik városban laknak a szülők. Itt Budapesten van saját lakása de az online oktatás miatt nincs is itt, nem is megyünk ide.
2021. ápr. 20. 10:29
 9/27 anonim ***** válasza:
80%
Mi van ha pont oda megy?...
2021. ápr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
65%
Rohan a másik csajhoz.
2021. ápr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!