Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora probléma a barátnőmnek ez? Miért kell folyton veszekedni, meg siránkozni?

Figyelt kérdés
Megkértem a barátnőmet hogy a hét minden napján, legalább egy kis kézimunka, vagy szopás legyen már, mert nagyon kívánom. Én csak 4 órában dolgozom, mert szerintem több felesleges, így is van elég pénzünk. De a barátnőm ragaszkodik a 8 órás melójához. És akkor jön a hiszti, hogy még a házimunka, meg minden, neki ez túl sok, neki stresszes a munkája, nincs erre ideje oldjam meg magamnak. Mostanában folyton feszült és mindenre ugrik, de tényleg. Miért akkora kérés, minden este vagy egy fél óra maszatolás? Miért kell mindig bolhából elefántot csinálni? És veszekedni hogy semmi nem jó, meg engem elhordani lustának, meg ingyenélőnek, mikor nem vagyok az?

2021. ápr. 20. 11:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
96%
Napi kamu
2021. ápr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon remélem, hogy ez kamu és nincs olyan nő, aki egy ilyen bunkó mellett marad.

Ha mégsem kamu, akkor egy pancser vagy Kérdező. Olyan szar veled a barátnődnek, hogy követelni kell, hogy egyáltalán hozzád nyúljon.

2021. ápr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
98%

Ez szerintem kamu, de azért válaszolok.


A szex és az előjáték nem olyan alapon van, hogy az jár. Ha megkívánjátok egymást, mindketten, őszintén és szenvedélyesen, akkor van.

2021. ápr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
98%

"meg engem elhordani lustának, meg ingyenélőnek, mikor nem vagyok az?"

Elmondta, hogy nincs energiája és ideje rád, mert rá hagyod a házimunkát.

Ennél egyértelműbben hogy lehet elmondani, hogy ha megcsinálod a házi teendőket, bevásárolsz. stb., mire hazajön,csak akkor lesz ideje, energiája rád??

Mért nem csinálod meg a munkát, ha igényt tartasz az idejére?

2021. ápr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már szex mindennap, szopni szopás. Blow job. Munka.
2021. ápr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
91%
Miért kell ennyire fullba tolni a kretént? miért nem tudtok valami jobban megírt kamut rittyenteni?
2021. ápr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
23%
Miért hiszitek, hogy kamu? Szerintem kimondja, amit a legtöbb férfi gondol.
2021. ápr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmad sincs a nő lelkivilágáról, kérdező!
2021. ápr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Istvan485 ***** válasza:
4%
Ezert most bocsanat nem mukodnek a kapcsolatok mindenki meg egyszer bocsanat ha meg bantanak valakit is!!!! Sajnos a munka mindenkinek faraszto sajnos de szerintem a kozos egyutlet az meg konkretan ha nem akkarja a holgy akkor sajnos semit nem tudsz csinalni !!!! En nekem ezert megyek fere es inkabb keresek csajt es meg utana meg iszok 2 sort es enyi nem vitatkozom es ez szoktak mondani!!! Bocsanat a holgyektol!!! Ha meg bantanak valakit ezert a velemenyemert de ez van a mostani vilagban de meg egy hany hölgy keres tamogatoi kapcsolatot ma hat?????
2021. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Istvan485 ***** válasza:
9%
Es meg egy 50+ os pasi vagyok!!!!
2021. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!