Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora probléma a barátnőmnek ez? Miért kell folyton veszekedni, meg siránkozni?

Figyelt kérdés
Megkértem a barátnőmet hogy a hét minden napján, legalább egy kis kézimunka, vagy szopás legyen már, mert nagyon kívánom. Én csak 4 órában dolgozom, mert szerintem több felesleges, így is van elég pénzünk. De a barátnőm ragaszkodik a 8 órás melójához. És akkor jön a hiszti, hogy még a házimunka, meg minden, neki ez túl sok, neki stresszes a munkája, nincs erre ideje oldjam meg magamnak. Mostanában folyton feszült és mindenre ugrik, de tényleg. Miért akkora kérés, minden este vagy egy fél óra maszatolás? Miért kell mindig bolhából elefántot csinálni? És veszekedni hogy semmi nem jó, meg engem elhordani lustának, meg ingyenélőnek, mikor nem vagyok az?

2021. ápr. 20. 11:27
1 2 3
 21/23 Istvan485 ***** válasza:
Mi ota vagytok egyut????
2021. ápr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Istvan485 ***** válasza:
0%
Mar bocsanat hogy le pontoztam bizonyos dolgokat de ezt azert tetem konkretumokat senki sem irt de en le irom hogy legyen egy tanulsag!!!! A mostani paromal mi is sokat vitatkozunk sajnos!!!Enek az az oka konkretan mar 2 eve hogy nincs szex de hozza teve en napi10 orat dolgozok kb. Ó 3 eve nem tud talalni olyan munka helyet ami megfelelo lene neki es ez bizonyos szinten ra nyom mindent de a rezsi es a egyeb dolgokra van penze a szuli napokra a karacsonyra a husvetra arra meg van meg kerdeztem konkretan de de mibol es csak anyi hogy sporoltam hat konkretan 50000 ft bol???? Es dohanyzik???? En gyakorlatilag kb 30 nap munka!!!! Es kasza kulon sajnos a vitak veget hat ez van 15 ev utan o szeo ruhak en meg szakadt melos!!! Hat ez van ma!!!!
2021. ápr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Szia! Válaszolhatnál...
2021. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!