Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottál már egyetemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottál már egyetemi tanulmányok miatt?

Figyelt kérdés
Mert neked vagy párod idegeire ment az iskolai stressz és kikezdte a kapcsolatot?

2021. jan. 14. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Igen. Nem azért, mert idegeimre ment a stressz, hanem mert nem fogta fel agyilag, hogy dolgom van, tanulnom kell, nem érek rá abban az egy hónapban szórakozni meg elmászkálni korlátlanul, mikor vizsgáik vannak. Egész nap irogatott, ha nem válaszoltam, felhívott, nekem meg elegem lett, hogy valaki ennyire nincs rám tekintettel, úgyhogy kivágtam.

Milyen érdekes, a mostani páromnak tökéletesen megfelel, ha odafekszem mellé tanulni, miközben sorozatot néz. Vele lehet úgy együtt lenni, hogy nem piszkál, bökdös, rágcsál, számonkér. Mostani fejjel szájba is vágtam volna az exem.

2021. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2021. jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!