Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám finoman rávezetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám finoman rávezetni a páromat, hogy kezdjen valamit a súlyfeleslegével?

Figyelt kérdés

Egyszer viccelődtem a pocakjával (kedvesen!), és akkor is durva sértődés lett belőle. 15 kilót hízott, mióta összejöttünk, és valóban nem kövér még így sem, de jó kis plötyi aputeste lett megmarkolható cicikkel (ez a halálom). Az anyja és a nagymamája ráadásul adják alá a lovat, hogy milyen szép férfias lett, már nem néz ki girhes tinifiúnak.

Én kilóra pontosan ugyanannyi vagyok, mint mikor megismert, és el is várja, mert szerinte 55 kiló felett egy nő már duci. Nekem talán nincs jogom elvárni, hogy a férfi vékony legyen...? Persze azt nem is várnám el, hogy ugyanolyanolyan vékony legyen, mint régen, de legalább a kis zsírréteggel kezdhetne valamit.


2021. ápr. 20. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Fáj az igazság. Ha ő szemedbe mondja, hogy 55 kiló a határ, te is tedd meg.
2021. ápr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A pasid szánalmasan buta. 55 kg egy 160-165 centis nőnek rendben van. De ha a nő magasabb ennél, ezzel párhuzamosan nehezebbnek is kell lennie, hogy egészséges legyen. Pl 175 centis nőnek 65-70 kg teljesen normális, egészséges. Ezzel jobb ha tisztában van, mielőtt ő szól be valakinek, aki aztán felvilágosítja őt mint csüngőhasút, hogy nézzen már tükörbe mielőtt mást daginak titulál.

Mondd meg a szemébe hogy fogyjon le mert meghízott és nem tetszik. Ennyi.

2021. ápr. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztisan kidobnám a kis zsírdisznót
2021. ápr. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elvárnám, hogy lefogyjon. Ha én megtisztelem azzal, hogy tartom a súlyom, és ezzel neki tetszek, akkor viszont elvárom. Ha nem teszi, mehet az anyjához. Egyenlőség van.
2021. ápr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyen buta pasival össze sem jönnék. Hiába vagyok magam vékony alkatú, nem tolerálom jól, ha egy férfi számokban méri a női testet. Ez fájó ostobaság.

Az, hogy ehhez még ciciket is növesztett, csak a hab a tortán.

2021. ápr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Simán megmondanám neki, hogy "szerinted 55 kiló felett egy nő duci, szerintem meg te +15 kg hízás után az vagy. Vagy megpróbálsz változtatni, vagy hagyjuk egymást".

Egyértelműen kell beszélni, nem utalgatni.

2021. ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A Norbi-féle csimpánzcsöcs? :D

Szexi.

2021. ápr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!