Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felpofoztam a barátom, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felpofoztam a barátom, mert részeg volt, erre megsértődött. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megígérte, hogy nem részegeskedik, de tegnap csak úgy megint elment aztán megivott a kelleténél több sört. Imbolyogva állított be. Először nem akartam veszekedni, de utána láttam, hogy a fotelban szunyókál, és nem tudtam, rosszul van-e. Kérdezgettem, nem válaszol. Aztán mondott vmi csúnyát ("kapd be a f.m"), és én erre annyira bedühödtem hirtelen, hogy lekevertem neki egy bazi nagy pofont, amire megsértődött és hirtelen már nem is tűnt annyira részegnek. Most én vagyok a rossz, aki bántotta és minden kórság okozója a szemében. Igazából én se tudom, miért húztam fel magam ennyire hogy megpofozzam, és már én is bánom, hogy megtettem. De neki talán jogos volt amit mondott meg amit csinált?

2021. ápr. 21. 09:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%

Basz le neki még egyet. Pakold össze a cuccait és rakd ki...


Mi az h így beszél veled?


Nehogy már te érezd szarul magad... Jól tetted!

2021. ápr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Na most gondolj bele, hogy mekkora balhé lenne, ha fordított esetben ő pofozott volna meg.
2021. ápr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
94%
Szerintem semelyikőtöknek nem volt jogos. Beszéld meg vele, hogy neked ez nagyon rosszul esik és ha tovább folytatja ezt akkor te már nem szívesen leszel vele mert ez zavar
2021. ápr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
ugyan, lesz még ilyen több is. MErt maradsz mellette, ő meg iszik tovább.
2021. ápr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Egyet értek a 2 -es vàlaszolóval. Elhiszem, hogy felhúzott, hogy ilyet mondott, de többre mègy vele ha józanon kéred szàmon tőle. Mi van ha vissza csap? Beszèljètek meg a dolgot
2021. ápr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igazatok van, hogy a részemről se volt jogos. Totál bűntudatom van, de már bocsánatot kértem. Az a baj, hogy visszacsinálni nem lehet.
2021. ápr. 21. 09:59
 7/19 anonim ***** válasza:
49%
Neked ez indok hogy kezet emelj valakire? Ha kidobod, mert piás, az egy dolog. De ezért megütni valakit.. Megérdemlitek egymást. A piás, meg a hisztis pi.csa.
2021. ápr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"Most én vagyok a rossz"

Nem.

Mindketten rémesen rossz döntéseket hoztatok.

A pofozkodás ugyanúgy nem helyes, mint a bunkóság.

De ami a legfőbb: talán nem egy alkoholista tahóval kéne járnod. Nem, nem fog megváltozni, hiába verekszel, meg hiába ígégget bármit.

2021. ápr. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Vuk-91 válasza:
100%

Ejj, alkoholista ember nem jó ember! Ha nem tudod kinevelni belőle, hogy hülyére igya magát, akkor meg kell szabadulnod tőle. Egy olyan ember gyermekeként mondom ezt, aki maga is az italra verte el a pénzt, életem nagy részében balhé volt belőle. Egyszer még a villanyt és a vizet is kikötötték, mert annak az árát elitta. És nem értem, miért nekem kellett kimenekülnöm, hogy édesanyám rájöjjön, ebből ki kell lépni.


Ne hagyd, hogy elrontsa az életedet! Hajítsd ki a francba, vagy ha azután is rád tapad, van egy két mód, hogy végleg megszabadulj a tapadós, mérgező alkoholista parazitától.

2021. ápr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
48%

Egyrészt undorító ilyet odahányni másnak, másrészt megszegte az ígéretét.

Részeg emberrel nem lehet vitatkozni, hatni rá valahogy pedig igen nehezen.

Nem vagyok a "fizikai nevelés" híve de ha én szegtem volna meg az ígéretem, és tudatában lettem volna annak, hogy mit ilyet mondok akkor kértem volna még egyet.

A legjobb szertinem az, ha megbeszélitek józan állapotban, nyugodt hangnemben.

Szerintem mindketten hibásak vagytok, ő azért mert tapló módján viselkedett, te pedig azért, mert nem tudtad lekezelni érett módon.

2021. ápr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!