Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már durva veszekedésetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már durva veszekedésetek a pároddal?

Figyelt kérdés
Durva: csúnya szavak, anyázás, stb, üvöltve, kikelve magadból/magából
2021. ápr. 21. 19:48
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
48 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Az első párommal igen. A másodikkal soha. Vele is volt durva konfliktusunk, de ott nem az indulatok voltak nagyok, hanem a csalódottság.
2021. ápr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
7 év alatt egyetlen 1x kiabáltam az exemmel, mert beb.szta maga mögött az ajtót, amikor én csak egy apróságot kértem tőle. Na, akkor kikeltem magamból, kitört belőlem minden fájdalmam, de akkor sem anyáztam és csúnya szavaztam.. Illetve annyit kérdeztem, hogy otthon, anyucinál is ez a módi? De ez már a kapcsolat legvégén volt, rá pár hétre szét is mentünk...
2021. ápr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ott aludt nála az exe és 3 héttel később mondta meg. Állította, hogy nem volt szex (de ha akarta volna, akkor lehetett volna, mert ex benne lett volna és mutogatta magát kicsit tusolás után...), de akkor meg minek kellett 3 hétig titkolni!?
2021. ápr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam üvöltözni inkább csak hangosan és nagy átéléssel beszélek. Ha dühös is vagyok azt szoktam minősíteni, aki velem szemben áll nem a női rokonait.
2021. ápr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Véleménykülönbségeink persze vannak, de sosem veszekszünk. Megpróbálunk érvelni.
2021. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sokszor. Jól elszidom, felemlegetem minden létező rossz tulajdonságát, aztán ha kiadtam mindent röhögünk és folytatjuk tovább az életünket.
2021. ápr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Volt az exemmel, verekedes atkozodas,fenyegetozes, minden😂
2021. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Csak az van! Már nem akarok semmit megbeszélni vele!
2021. júl. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk az anyazas nem divat, de attol meg durva volt. Nem a viselkedesunk volt durva, hanem az, hogy elvalhatunk-e esetleg egy konfliktus miatt. En vagyok a no, es en vagyok az a tipus, aki porig rombolna mindent, ha egyszer valami nem jo.

Nalunk epito jellegu volt minden ilyen. Eveken at vigyaztunk, hogy ne adjunk okot a masiknak az elegedetlensegre. Balhe nelkul talan 12 ev alatt reg elvaltunk volna, ezek segitettek.

2021. júl. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Szinte minden exnőmmel veszekedtem elég komolyakat. Én általában csak provokáltam őket, vagy a dühöngésükre mutatott passzivitásommal, vagy néhány óvatos szóval, ami telibe találta a lelküket. Ilyenkor időnként úgy feldühödtek, hogy nekem rontottak, hozzám vágtak tárgyakat, rám ugrottak és ütni, rúgni, harapni, marcangolni kezdtek, de valahol élveztem, mert szerettem, amikor egy konfliktus nyílttá válik, a fojtott indulatok kitörnek, elmondanak mindennek, és kiderül, mi a bajuk pontosan. A legtöbb ilyen balhé azzal végződött, hogy átmentek zokogásba, ölelgetni, csókolgatni kezdtem őket, és totál kibékültünk. Néha szexbe fajult a békülés, és utána semmi bajunk nem volt egymással.
2021. júl. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!