Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket is raszoltok a parotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is raszoltok a parotokra, ha nevet, vagy ez csak szerintem nem normalis?

Figyelt kérdés

A baratom felhivott,elotte mondtam, hogy rossz kedvem van. A hivas elso perceben megis elkezdtem valamin nevetni, ami lehet, hogy neki nem volt olyan vicces(nem ot figuraztam egy teljesen semleges dolog volt). Rohogogorcsom lett, kb masfel percig nevethettem, amikor halal komolyan szinte ram formedt, hogy fejezzem mar be.

Ez eleg rosszul esett, mert mint emlitettem alapbol rossz kedvem volt es en forditott helyzetben örültem volna neki, hogy vidamabb lett meg egy ido utan elkezdtem volna vele egyutt nevetni,mert a nevetes ragalyos. Meg amugy is, ha szeretunk valakit akkor azt is szeretjuk, ha a masik nevet, nem? Egyebkent sem szoktam tul sokat nevetni a tarsasagaban, amikor meg igen, akkor sem idegesitoen vihogva vagy rofogve, tehat nem mondhatja, hogy egyebkent ugy viselkedem mint egy infantilis.

Tudom, hogy ez egy nagyon kis dolog, de elgondolkoztatott, hogy ha mar a kapcsolatunk zavarja, hogy nevetek es jo kedvem van, akkor ez talan nem lesz mukodokepes kettonk kozott.


2021. ápr. 21. 20:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
* mar a kapcsolatunk elejen
2021. ápr. 21. 20:28
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
ezt kár folytatni,nem illetek össze...
2021. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Jaj. Eszembe jutott, amikor egy igen negatív időszakomban voltam és sokat sírtam. Majd 1x csak a semmiből eszembe jutott valami, a párommal épp összebújva feküdtünk és elkezdtem nevetni. Nekem is nevető rohamom lett kb. Ő meg ahelyetz, hogy örült volna, azt mondta, hogy vizsgáltassam ki magam, ha ilyen hangulatingadozásaim vannak, hogy fél órája még sírtam, most meg nevetek, mint 1 bolond. Baromira nem esett jól. Egyébként már azóta az exem. És javarészt miatta lettem "bolond" és miatta sírtam, persze ezt nem vette ám figyelembe, na mindegy... Szóval nem, szerintem nem normális, ha beszól akárki is azért, ha a másik jól érzi magát...

Mióta vagytok együtt?

2021. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
Jajj hagyjuk már, hogy emiatt szakítani kéne. Ez még önmagában nem ad okot a szakításra. Meghallgatnám a párja oldaláról is a sztorit. Ez a kérdező elmélete, hogy nem örül a párja a boldogságának. Lehet hogy sietett valahova, vagy kérdezni akart valamit, erre nem tudott beleszólni a telefonba és neki is rossz napja lehetett, amire türelmetlenül reagált. Megesik az emberrel. Engem pl. nagyon idegesít ha az emberek hapci vagy köhögőrohamot kapnak (főleg ha ez az ember én vagyok), nyílván nem förmedek rájuk, de el tudom képzelni azt a szitut, hogy kibukik belőlem valami, mégha tudom is, hogy nem a másik tehet róla.
2021. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Lehet az zavarta össze, hogy azt mondtad rossz a kedved ennek ellenére nevettél. Főleg, ha esetleg emiatt lemondtál valamit. Pl találkozást vagy ilyesmit:)
2021. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Tudod kérdező, lehet ez furcsán hangzik de a közös nevetés is egy intim dolog. És nem csodálkozom, hogy elgondolkodtál róla, hogy kell-e neked ez az ember, mert érezhetően megalázott ezzel. Gondolom megfagyott benned a nevetés.

Én pont onnan tudom lemérni, hogy valaki igazán kedvel-e, hogy mikor rámjön az ötperc és ez sűrűn van , hogy reagál. Lekopogom még sosem volt olyan, aki nem velem nevetett volna, akár barát akár társ, de mikor egy nevetés után azt mondják, hogy nagyon cukin nevetsz, vagy ragadós ahogy nevetsz vagy már azon nevet hogy én sírok a röhögéstől , akkor tudom, hogy kedvel, igazán. Mert én is így vagyok vele. Ha kedvelek valakit, szeretem ahogy nevet, ahogy rám nevet, mosolyog.


Na szerintem ez egy jó indulás

2021. ápr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%

Amúgy olyan vicces hogy az emberek ide járnak megbeszélni a párkapcsolati problémáikat másokkal, holott a párjukkal kellene ezeket tisztázni.

Neked is ezt javaslom és mindenkinek, hogy ha probléma van akkor légy őszinte a pároddal és beszéljétek meg, mert az a legcélravezetőbb :)

2021. ápr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

Nálunk is megestek olyanok pl amikor elbénáztam valamit (idetlenul ejtettem le vmit vag hasonlok), es a párom elkezdett nevetni es maga a szitu hogy eleve vicces volt igy én is, olyankor nem egyszer neztek rám furán hogy én miert nevetek es lefagyott a mosolyuk.


Nekem meg a fura ha van vmi vicces szitu amiben esetleg en voltam a szerencsetlen, en nem nevethetek a szitun? Csak rajtam akarnak nevetni?


Amugy az is fura hogy mindketto az exem már.

De ezt azota sem ertem.

2021. ápr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4%

azért nem érted, mert hiperérzékeny vagy 8

Tudni kell magadon nevetni

2021. ápr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem egy “nagyon kis” dolog, a barátod nem normális. Soha életemben nem találkoztam még olyan emberrel, aki rászólt volna valakire (pláne olyanra, akit elvileg szeret), hogy ne nevessen... ez már úgy hangzik, mint valami antiszociális személyiségzavar.
2021. ápr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!