Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolat elején még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolat elején még nem volt olyan fontos a párotok?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a párom a kapcsolatunk elején nem szeretett annyira és nem is vett olyan komolyan, még az exéről beszélt meg másokkal flörtölgetett. Mostanában már nem csinálja, de úgy érzem, hogy csak azért, mert szóltam neki, hogy zavar. Minden kapcsolat eleje ilyen? Mert az én részemről nem ez volt, én csak vele foglalkoztam a kapcsolatunk elején is. Azóta is maradt bennem egy rossz érzés vele kapcsolatban. Nem tudom megmagyarázni, egyszerűen olyan furán csókol meg, nem szenvedélyesen. Nem is úgy ér hozzám, mint aki szerelmes. Igaz sokat ölelget, de olyan, mintha csak azért csinálná, mert szeretet hiányos.


Viszont mindig mondja mennyire szeret, ha nem találkozunk, akkor hiányzom neki. Mégis valahogy nem érzem azt, hogy szerelmes lenne belém.



2021. ápr. 25. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Alapvetően tényleg nem, mert én nem készültem hosszú távú kapcsolatra, csak arra, hogy lesz, ami lesz, amíg jól érezzük magunkat. Amit te érzel, annak meg kellene vizsgálnod az okát, hogy ez a te belső bizonytalanságod, vagy okot ad rá, hogy kételkedj benne!
2021. ápr. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy tudok rájönni, hogy belső bizonytalanság-e? Milyen más jelei vannak?
2021. ápr. 25. 09:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Keres, figyelmes, veled akar lenni, nem csak szex miatt, hanem magáért az együtt töltött időért..? Ha ezekre igen a válasz, akkor inkább te vagy bizalmatlan.
2021. ápr. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Forditva. Eleinte imádottaztan 3 honap mulva beutott a krack
2021. ápr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 Igen, de úgy érzem, hogy inkább ez olyan nagyon szoros barátság, és nem szerelem részéről.
2021. ápr. 25. 10:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi kölcsönösen komolyan vettük egymast első perctől fogva
2021. ápr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első naptól kezdve nagyon fontosak voltunk egymásnak és komolyan gondoltuk a kapcsolatot, ez a mai napig így van 11 év elteltével is. Még 1,5 év után össze is házasodtunk:)
2021. ápr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!