Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évek óta házasságban élők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta házasságban élők, milyen a kapcsolatotok, boldogok vagytok, ugyanúgy éreztek párotok iránt, olyan embernek tartjátok, mint az elején, igy képzeltétek a közös életeteket?

Figyelt kérdés
Újból összeházasodnátok a párotokkal,ha visszamehetnétek,csinálnátok máshogy valamit?

2012. aug. 12. 10:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi még nem vagyunk házasok, de 5 éve vagyunk együtt.

Mi úgy vagyunk a dologgal, hogy minden évben egyre jobban szeretjük egymást és egyre közelebb kerülünk egymáshoz...mindig azt hiszem, ennél közelebb már nem lehetnék hozza és mindig kiderül: De:)

2012. aug. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Lehet, nem a legjobb példa vagyok, mivel mi még csak 2 éve vagyunk házasok, 3 éve élünk együtt, 4,5 éve ismerjük egymást, viszont a mai napig ugyanúgy szeretjük egymást és igen, bármikor újra hozzámennék feleségül.

A házasságunk olyan, mint amilyenre vágytam.

2012. aug. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nállunk a szerelem átalakult szeretetté,sajnos a mai eszemmel nem hiszem hogy újból férjhezmennék,mert sokminden hiányzik érzelmi szinten,amit már nem tudunk visszahozni.Voltak próbállkozások.Nem rossz így sem,de kihat a mindennapokra ha magányosnak,elhanyagoltnak érzem magam.
2012. aug. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kb. mint a 3. válaszoló, csak nálunk már teljesen leépült a párkapcsolat, úgyhogy válunk... hogy újra hozzámennék-e? A mai eszemmel biztos nem. De ha nem így alakult volna, nem lenne a csodálatos kislányom, úgyhogy jobb is, hogy nem lehet visszacsinálni.

Most kaptam egy új esélyt az élettől, úgyhogy most már igyekszem "okosabb" lenni.

2012. aug. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az első két válaszolónak ,remélem ,hogy továbbra is igy marad és boldogok lesztek.Akinek nem sikerült a házassága ,sajnálom,de remélem nektek is sikerül boldognak,boldogabbnak lenni,az életben,valakivel.
2012. aug. 12. 13:00
 6/13 anonim ***** válasza:
én jelenleg ott tartok,h a következő 1-2 évebn azon leszek,h ha a dolgok nem változnak éremben,el tudjak menni a 3 gyerekemmel. attól fügetlenül h szeretem a férjem,de ez nem mindig elég. sőt
2012. aug. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

8 éve ismerkedtünk meg, 6 éve vagyunk házasok.

Én sem mennék újra hozzá, sőt most senkihez sem, csak egyedül szeretnék lenni a két hercegnőmmel. De pont miattuk nem tehetem ezt csak úgy meg. Iszonyatosan szerettük egymást a párommal megismerkedésünkkor. Első látásra szerelem volt, nem tudtunk egymásról leszakadni.

Mára ez mind eltűnt én meg legszívesebben csak menekülnék, de a gyerekek miatt nem/sem tehetem. Nem egy rossz ember alapból, de kihűlt teljesen a kapcsolatunk és nekem érzelmileg nagyon szükségem lenne rá, mint társra. Mára már semmilyen szinten nincs mellettem, csak kb. mint két idegen létezünk egymás mellett. Egyedül a gyerekek és az emlékek tartanak össze minket.

Most is a sokadik próbálkozáson vagyok rajta, hátha mégis valami pici újra elindulhat, pedig tudom reménytelen. Úgy érzem csak nem merek lépni, hogy gyenge vagyok hozzá, ami még nekem is furcsa és ismeretlen érzés, mert elég határozott nő voltam mindig is.

De most ez más...!

2012. aug. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem fér a fejembe, hogy házasságban élő emberek gyakori kérdéseket olvasnak...
2012. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: megtehetik...
2012. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúgy azt gondolnám, hogy kamu mind, 15-17 évesek írták, de ahogy így olvasom elég őszintének tűnnek és nem hiszem hogy tudna ilyet írni egy tinédzser. De felnőttekből se nagyon nézném ki hogy ilyen oldalakat nézegetnek.
2012. aug. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!