Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hova tegyem ezt amit csinál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tegyem ezt amit csinál a párom?

Figyelt kérdés
Nem vagyok féltékeny, nincs okom rá, minden jó, de 3 napja feltűnt, mintha a párom irogatna vkivel. Tudni kell, hogy elég magánakvaló, nem csajozós, alig volt bnője. Az is igaz, hogy még akkor is elvonul bezárkózni, ha szüleivel vagy testvéreivel telefonál (miközben simán bejön kiváncsiskodni ha én beszélek vkivel, de mondjuk nem zavar). Eddig azert ikyen nem volt, mondjuk lehet kolléga v testvér csak fura akkor is. Exem csinált ezt, biztosan azért van egyfajta "fóbiám", de ő meg is csalt sokszor. De tiszta gyomoridegem van már ettől, kerdezni meg tök gáz, 4x felettiek vagyunk :-(
2021. ápr. 25. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Furi. Figyelj oda, esetleg menj be párszor mikor telózik ilyen-olyan indokokkal. Ha kulcsra zárja maga után az ajtót akkor fix, hogy nem az anyjától kérdezi meg hogy van... kérd el tőle a telóját valamilyen okból és nézd meg hogy reagál. Odaadja-e simán, vagy nem, ilyesmik.
2021. ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1# nincs kulcsrazárás meg ilyenek, a szülei idősek velük tuti nem irogat, 2 testvér és 2-3 ismerős jöhet szóba. Volt egy hobbis társaság, ahonnan az ő hülyesége miatt lépett ki, lehet onnan irt rá vki...de azt el lehet mondani, legalabbis en mindig megállapitom ha ir ez v az.

A telóját tuti nem merném elkérni, nincs epkezlab indok.

Amennyit belelattam egyszer ott ikyen jelek nem voltak csak szimpla irogatas

2021. ápr. 25. 17:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy értettem akkor menj be, mikor telefonál. Az fura, hogy kifejezetten elvonul telefonálni. Nálunk is van, hogyha hosszabb beszélgetés van kimegyek a konyhába, de csak azért, hogy ne zavarjam a párom, bármikor kijöhetne és hallhatná. A telót meg azért el lehet kérni... másik szobába hagytad a sajátod és rágugliznál egy receptre/felhívnád anyukádat/megnéznéd az időjárást akármi. Ha kötekszik és nem adja oda akkor fixen van valami titkolni valója.
2021. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3# azert hallom mit beszél, tehat fix h családtaggal dumal, ez 1000%, meg jó ha havi 3-4 hivja őket. Az irogatas az ami fura... El nem jár sehova, 24/24 együtt vagyunk.
2021. ápr. 25. 17:55
 5/9 anonim ***** válasza:
4x felett ez már tényleg totál gáz. Velem így viselkedne a párom, kidobnám mint macskát..
2021. ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nalunk parom akkor szokott elvonulni, mikor a haverjaval beszel ferfi temarol, vagy munkarol. Irogatni szinten igy szokott. Mikor velem baja van, de nem nekem mondja, hanem a havernak, hogy milyen vagyok vagy mit csinalok🤷🏻‍♀️
2021. ápr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, én nagyon ellene vagyok a kutakodásnak, de ha tényleg rossz előérzeted van, nézz bele mikor elmegy fürdeni pl. Csak annyit, hogy van-e okod félni. Egyszer velem is volt ilyen, hetekig láttam, hogy pötyög valakivel, néha még hajnalban is csinálta, nem mondott semmit, kérdezni meg nem akartam... nem telóztak, nem találkoztak. Egyetlen egyszer néztem bele, csak megerősítést akartam, hogy túlgondolom és mint kiderült egy régi srác osztálytársával vette fel a kapcsolatot újra és több évnyi kihagyást pótoltak be az elmúlt időszakban chaten.


Azóta se néztem bele soha, de legalább elmúlt akkor a gyomoridegem és megnyugodtam. Szerintem ha rákérdezel, az rosszabb, mert onnantól kezdve a párod is ezt fogja gondolni, hogy paranoiás vagy, de ez nagyon egyénfüggő.


Amúgy fordított esetben ha kiderülne ilyen a páromról, nem balhéznék, nincs rejtegetnivalóm, de biztosítanám afelől, hogy nincs oka aggódni soha.

2021. ápr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na közben kiderült mert felhivta a szüleit pont (én mondtam h hivja) es nekik mondta hogy "hallom mi vokt, X meselte (tesója). Gondolom vmi családi dolog de ő ilyenekről nem beszél velem vagy nagyon ritkán. Nem szeret kibeszélni semmit.
2021. ápr. 25. 19:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb majd "elválik". :))
2021. ápr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!