Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt hogy nem tudok megfelelni a páromnak?

Figyelt kérdés
Úgy érzem semmit nem csinálok jól, ha takarítok akkor is azt érzem hogy nem lett elég alapos, ha főzök az sem érzem jónak bármit teszek mindíg úgy érzem lehetne jobb vagy tökéletesebb. Magamat sem érzem elég jónak most épp mellműtétre gyüjtök mert kicsik a melleim és fogyni is akarok.

2021. ápr. 26. 01:13
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Ő is ezt érezteti veled, vagy csak te érzed? Egyébként meg egyáltalán nem kell neki megfelelni, és hidd el, szeretni se fognak jobban, csak mert fényesebb a padló. A kis mellű nőkön meg rengeteg ruha még szebben is mutat. Tedd helyre az önbizalmad, és ha akkor is akarod a műtétet, csak akkor vállald be.
2021. ápr. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen ezt érezteti velem mert szóvá is teszi.
2021. ápr. 26. 01:47
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Akkor azért érzed ezt. Egy egészséges önbizalommal rendelkező ember elküldené melegebb éghajlatra, nem pedig küzdene, hogy megfeleljen. Szedd össze magad, a párod véleménye meg egy vélemény csupán csak. Ok, lehet néha szólni a partnernek, segítő szándékkal, hogy fejlődjön, de ez nettó folytonos kritizálásnak tűnik.
2021. ápr. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ex nőm volt ilyen. Mindenbe bele tudott kötni szó szerint. Elegem is lett belőle. Mondtam is neki hogy olyan férfi a Földön nincs aki neki jó lenne. Szép, csinos de belül fuhh menekülni kell az ilyenekről s ne haragudj de te is jobban jász ha fel veszed a nyúl cipőt. Talán nárcisztikusnak hívják az ilyen partnert.
2021. ápr. 26. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Ez azért van ő nem szeret téged. Ha szeretne akkor akármit csinálnál az jó lenne neki, akárhogy néznél ki azt elfogadná.
2021. ápr. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Nekem ia volt olyan exem aki kotozkodott, vissza is szoltam neki hogy még ő kritizalja en hogyan takaritok mikor az ágy alatt is csak akkor van takarativa ha en megcsinálom?

Meg számtalan hasonlo.

Ez mellett azert a szulei elott is direkt lejaratott hogy nem takaritanék nala (amugy egyutt sem eltunk mégia takaritottam hebe hoba nala)

Igaz az utolso. Szerintem sem szeret az olyan aki ilyen.


Plusz en belegondoltam forditva.

Olyanokert szolt be ami nekem meg sem fordulna soha az eszemben hogy a páromat cseszegessem.

Eszembe nem jutna beleszolni abba hogy a parom hogy takarit főz mit vesz fel hogy lövi be a hajat plane nem ezekkel megbántani.


A moatani is ezt csinalja amugy velem.

2021. ápr. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Az ilyeneket ott kell hagyni a fenébe. Egyedül jobb, ugyanis ezek leépítik az önbizalmat és egy idő után roncsok lesztek.
2021. ápr. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
4es vagyok, hát nálam is döbbenet volt miket csinált.nem ismét ment 7 hónapot az egész ez 3 hete lett befejezve. Fáj de talán 2 hónap volt jó az is persze az elején. Kritika érte a hajam a ruhám aztán az hogy nem adok bele a rezsibe (hozzá tetszem mindig oda tettem neki a pénzt de nem fogadta el, ha ki akartam fizetni a vásárlást vissza utasította) és ez nem vicc.én nem vagyok papucs persze ha normálisan kér az más de ez igen csak ritka volt. Inkább utasitó, bármit tettem az sose volt jó. 4x szakított bár itt én voltam hülye hogy a 2.után vissza fogadtam. Szép nő de belül... Én érdekes dolgokat éltem meg de ez a legalja. Nem volt olyan hét komolyan, amikor ne lett volna vita valamin. Most még fáj mert friss de kezdek nyugodt lenni, hiányzik is persze de amilyen ocsmány a belső énje örülök hogy vége. Pár hónap alatt olyan szinten letört hogy én mindig vidám voltam de mellette ez szinte teljesen eltűnt.
2021. ápr. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%

Valószínűleg alapból sem volt önbizalmad (másképp a felét sem tűrnéd el annak, amit a párod csinál), de ez a kapcsolat még azt a kicsit is leépítette.


Hagyd ott, és építsd fel magad újra.

2021. ápr. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!